خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1389/07/05 19:36:00
سرویس اقتصادی

بررسی مشکلات جاده‌ای بستان آباد در دیدار خیری با بهبهانی

**نماینده مردم بستان آباد در مجلس با اشاره به جلسه خود با وزیر راه و ترابری، گفت: با حمیدرضابهبهانی مشکلات جاده‌ای و حمل و نقل حوزه انتخابیه را بررسی کردیم و قرار شد این مسائل در اسرع وقت حل شود.

"احد خیری" عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، در گفت‌وگو با خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به اینکه عصر امروز با وزیر راه و ترابری جلسه داشته است، تصریح کرد: متاسفانه عملیات راه سازی بزرگراه تبریز -زنجان در منطقه بستان آباد رها شده است و این مسئله ترافیک و تصادفات بسیاری ایجاد کرده است.

وی ادامه داد: پس از مطرح کردن این مسئله با بهبهانی مقرر شد عملیات راه سازی این قسمت به خصوص خروجی بزرگراه تبریز به زنجان آغاز شود و برای جلوگیری از تصادفات مرگبار در این مسیر، بزرگراه چهار بانده شود.

نماینده مردم بستان آباد تاکید کرد: همچنین برای مسیر بستان آباد به سراب بزرگراه چهار بانده ای مصوب شده بود که متاسفانه به دلیل در نظر نگرفتن بودجه مناسب ساخت آن به تاخیر افتاده است.

وی با بیان اینکه این بزرگراه یکی از مهمترین پروژه های آذربایجان شرقی است، افزود: وزیر راه و ترابری در این دیدار قول داد در بودجه سال آینده برای این پروژه، بودجه مناسبی در نظر گرفته شود تا هرچه زودتر عملیات آن آغاز و به نتیجه برسد.

خیری با اشاره به اینکه محدوده حمل و نقل شهرستان بستان آباد مشخص نشده است، تصریح کرد: در اطراف این شهرستان شرکت های حمل و نقل متفرقه زیادی فعالیت می کند و به محدوده کارخانه ها تعرض کردند، مقرر شد وزارت راه و ترابری این مشکل را در اسرع وقت برطرف کند.

وی با بیان اینکه این مشکلات از جمله مسائلی که قرار بود به عنوان سوال فردا در کمیسیون عمران از با وزیر مطرح کند، تاکید کرد: اگر این مشکلات برطرف نشود، مجدد آنها را به عنوان سوال در کمیسیون مطرح خواهم کرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet