شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1389/07/06 12:13:00
سرویس صحن
در تذکر 170 نماینده به رئیس جمهور مطرح شد؛

به جای دخالت در دیگر قوا به وظایف خود عمل کنید

**۱۷۰ نماینده در تذکری به رئیس‌جمهور خواستار پرهیز از بیان مطالب تحریک‌کننده و بی‌فایده درخصوص مجلس شورای اسلامی که برخلاف نظر حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری و قانون اساسی که باعث ایجاد مناقشه بی مورد در کشور می گردد شدند.

به گزارش خبرنگار خانه ملت،در شرح این تذکر آمده است: جناب رئیس جمهور جنابعالی در آستانه سفر به نیویورک برخلاف بیانات حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری و برخلاف قانون اساسی جایگاه مجلس را که حاصل خون هزاران جوان کشور و نتیجه الله اکبرهای مردم ایران است مورد خدشه قرار دادید.

بیان مطالب مذکور علاوه بر اینکه ممکن است موجب نگرانی ملت در تضعیف مردم سالاری دینی و نقض وحدت میان مسئولان جمهوری اسلامی شود می تواند دولت و قوای دیگر را از خدمت رسانی به مردم و پیگیری خواسته های اصلی آنها و پرداختن به مشکلات اصلی مردم باز دارد.

مردم از رئیس جمهور و سایر مسئولین انتظار دارند که به مسائل اساسی کشور مانند اشتغال جوانان، جلوگیری از گرانی کالاهای اساسی، جلوگیری از قاچاق و واردات بی رویه کالاها و حمایت از تولیدات داخلی و مبارزه با فساد اقتصادی و مبارزه با مفاسد اجتماعی در سطح کشور بپردازد و لازم است دولت به جای دخالت در امور قوای دیگر  و نفی جایگاه مجلس که نهاد اصلی مردم سالاری دینی است به وظایف خود عمل کند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet