هدر موبایل
1389/07/06 12:43:00
سرویس صحن
به دلیل عدم حضور به موقع وزیر ارشاد در مجلس

سوال نماینده شازند از وزیر ارشاد مطرح نشد

**سوال نماینده شازنداز وزیر ارشاد درخصوص بی توجهی به وضع ناهنجار فیلم های سینمایی و تئاتر و پوشش زنان غرفه دار نمایشگاه کتاب به دلیل عدم حضور به موقع وزیر ارشاد مطرح نشد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت "موید حسینی صدر" نماینده خوی در مجلس شورای اسلامی در تذکر قانون اساسی با انتقاد از طرح سوال از وزیر در دقایق پایانی جلسه علنی امروز اظهار داشت:‌طرح این سوال و اظهارات وزیر و نماینده سوال کننده حداقل 30 دقیقه زمان لازم دارد که طرح این سوال در دقایق پایان جلسه نزدیکی به زمان اذان ظهر درست نیست.

وی افزود: این مسئله مخالفت شان و جایگاه مجلس شورای اسلامی است و باید هیات رئیسه برنامه مجلس را به گونه ای تنظیم کند که سوال در زمان مناسب خود مطرح شود.

محمدحسین ابوترابی فرد نایب رئیس مجلس شورای اسلامی که ریاست جلسه را برعهده داشت با وارد دانستن این تذکر اظهار داشت: متاسفانه وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی دیر در جلسه حاضر شدند و ما نسبت به این مسئله شدیداً اعتراض داریم ولی براساس آنچه که گفته اند این تاخیر به دلیل دیدار با هیات چینی بوده است.

وی گفت: ما از ساعت 11:30 درخواست طرح سوال را دادم ولی وزیر در جلسه حضور نداشتند بنابراین بنده از آقای احمدی بیغش و وزیر محترم درخواست کردم در نصف زمانی که برایشان در نظر گرفته شده است سوال و پاسخ خود را مطرح کنند.

به گزارش خانه ملت در ادامه به دلیل تذکرات سایر نمایندگان نسبت به این مسئله ابوترابی فرد از نماینده شازند و وزیر خواست سوال را به زمان دیگری موکول کند.

نایب رئیس مجلس گفت: برنامه های ما فشرده است و اگر سوال مطرح نشود باید برنامه کاری مجلس را ببینیم و در اولین زمانی که وجود دارد این سوال مطرح شود بنابراین باتوجه به اظهارات وزیر ارشاد که گفتند به دلیل دیدار با هیات خارجی با تاخیر در جلسه حاضر شده اند این سوال به زمان دیگری موکول می شود.  

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet