حلول ماه ربیع الاول
1389/07/06 13:49:00
سرویس صحن
نماینده مهاباد در نطق میان دستور:

حادثه مهاباد، صفوف مردم را فشرده‌تر کرد

**نماینده مردم مهاباد در مجلس شورای اسلامی با بیان این که دشمنان با حادثه تروریستی مهاباد وحدت و یکپارچگی مردم را نشانه گرفته بودند خاطرنشان ساخت: همه دیدند که تیر این جنایتکاران به سنگ خورد و صفوف مردم فشرده‌تر و علاقه‌مندی مردم کُرد به نظام صد برابر شد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، "جلال محمودزاده" نماینده مهاباد در نطق میان دستور جلسه علنی روز سه شنبه 6 مهر با اشاره به حادثه تروریستی مهاباد اظهار داشت: نمایندگان محترم مجلس، ملت شریف ایران همچنان که استحضار دارید متاسفانه در روز چهارشنبه تاریخ 31 شهریورماه سال جاری و در جریان برگزاری مراسم بزرگداشت هفته دفاع مقدس دستان ناپاک سنگدلان از خدا بی خبر بار دیگر وحدت و صفوف به هم فشرده مردم کُرد و اهالی شهرستان مهاباد را مورد حمله ناجوانمردانه تروریستی قرار داده و این بار زنان و کودکان بی دفاع و مظلوم کُرد، فارس و تُرک را هدف قرار داد که موجب تاسف و تالم همه هموطنان ما در سراسر کشورگردید.

وی افزود: این حادثه ناگوار که باعث شهادت بیش از 12 نفر و زخمی شدن 70 نفر از زنان و کودکان بی دفاع گردید از محدود جنایت هایی بوده است که در مناطق کُردنشین تا حال سابقه نداشته است.

محمودزاده با بیان این که در حادثه مهاباد که خون شیرزنان کُرد و ترک و فارسف خون شیعه و سنی در هم آمیخته شد تصریح کرد: جنایتکاران کوردل، وحشیان ناپاک که توسعه و آبادانی، رفاه، امنیت، یکپارچگی و وحدت مردم و حمایت مردم کُرد و مردم مهاباد از نظام را برنمی تابند. جنایتکارانی که حرکت خروشان مردم مهاباد را در جریان روز جهانی قدس و محکوم نمودن ایادی استکبار در اهانت به قرآن مجید را تحمل نمی کنند این بار از زنان و کودکان بی دفاع که به تشویق فرزندان و برادران خود در جریان رژه آمده بودند انتقام گرفتند اما این خیال باطلی بیش نبود.

عضو کمیسیون آب و کشاورزی و منابع طبیعی ادامه داد: همه عزیزان از نزدیک دیدند که تیر این جنایتکاران از خدا بی خبر به سنگ خورد. صفوف مردم فشرده تر شده علاقه مندی مردم کُرد به نظام صد برابر و نفرت ملت کُرد از این خفاشان صدها برابر گردید. درود بر این شیرزن کُردی که شوهر و فرزندش شهید و خود در جریان بمب گذاری زخمی شده است اما به رسانه های داخلی و خارجی اعلام می کند که خوشحالم که خود را سپر جوانان و برادران جان بر کف سپاه قرار داده ام و جان خود را فدای رهبری معظم انقلاب می نماید.

نماینده مهاباد گفت: درود بر این عشایری که علی رغم شهید شدن تنها دختر بی گناهش اعلام می دارد که شش پسرم را هم فدای نظام می کنم. درود بر مردم فهیم مهاباد که در این جریان تروریستی ثابت کردند که به حق هوشمند و فداکارند و علاقه مندی خود را به نظام مقدس جمهوری اسلامی عملا به اثبات رسانیدند.

وی ادامه داد: اما جا دارد از اصناف و بازاریان و نخبگان مهاباد که با حرکت تاریخی و تعطیلی یکپارچه بازار جواب دندان شکنی به جنایتکاران دادند و از نیروهای محترم سپاه پاسداران که تعدادی از این جنایتکاران را به هلاکت رساندند و از اظهار همدردی به موقع رئیس محترم مجلس جناب آقای دکتر لاریجانی، نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی خصوصا فراکسیون نمایندگان اهل سنت و کُرد و مجمع نمایندگان استان و رئیس جمهور محترم، استاندار گرانقدر و همه مسئولین لشکری و کشوری تشکر نمایم و از خداوند متعال برای شهدای گرانقدر این حادثه تلخ علو درجات و برای زخمی های این جریان تروریستی شفاء صحت و سلامتی خواستارم. و از نیروهای محترم نظامی و امنیتی می خواهیم مابقی عاملین این جنایات را سریعا شناسایی و در حضور مردم فهیم مهاباد به دار مجازات بیاویزند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet