خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1389/07/06 17:24:00
سرویس اقتصادی
احد خیری خبر داد:

شروع مرحله جدیدی از کار تحقیق و تفحص از مناطق آزاد

**رییس کمیته تحقیق و تفحص از مناطق آزاد تجاری اظهار داشت: پس از جمع‌آوری اطلاعات از مناطق آزاد، مرحله جدید از کار کمیته آغاز خواهد شد و اعضای کمیته به مناطق ۱۰ گانه آزاد سفر خواهند کرد.

"احد خیری" عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، در گفت‌وگو با خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به برنامه های صورت گرفته در کمیته تحقیق و تفحص از مناطق آزاد تجاری، گفت: تا کنون اطلاعات مورد نیاز از مناطق 10 گانه جمع آوری شده و بر اساس این اطلاعات قالب‌های مشخصی تعریف شده است.

وی ادامه داد: در جلسه اخیر کمیته تحقیق و تفحص، با حضور اعضای کمیته و سرمایه‌گذاران در این مناطق اطلاعات و قالب‌ها بررسی شد تا مرحله جدیدی از کار کمیته آغاز شود.

رییس کمیته تحقیق و تفحص از مناطق آزاد تجاری با بیان اینکه هفته آینده مرحله جدیدی از کار کمیته  آغاز خواهد شد، تاکید کرد: پس از مرحله جمع آوری اطلاعات، لازم است اعضای کمیته به مناطق 10 گانه آزاد تجاری سفر کنند تا مشکلات و مسائل از نزدیک مورد بررسی قرار گیرد.

وی توضیح داد: با توجه به توافقی که در جلسه اخیر کمیته صورت گرفت، قرار است نمایندگان به مناطقی اعزام شوند که به موقعیت آنجا اشراف کامل دارند و بهتر می توانند در این زمنیه کار کنند.

خیری با بیان اینکه برنامه دقیقی سفر هفته آینده مشخص خواهد شد، اظهار داشت: به احتمال زیاد اولین سفر کمیته تحقیق و تفحص به منطقه آزاد ارس در مرز ایران و ارمنستان باشد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet