خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1387/03/01 14:35:00
سرویس صحن

تذکرات نمایندگان مجلس به مسئولان اجرایی کشور

"غلامعلی حداد عادل" رییس مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی روز چهارشنبه تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد.

به گزارش خانه ملت، جزئیات این تذکرات به این شرح است:

تذکرات حسینی نماینده قروه به وزیر راه و ترابری در خصوص رسیدگی به علت عدم تخصیص کامل اعتبارات استانی و ملی راه های روستایی شهرستانهای قروه و دهگلان در سالهای 84 تا 86 و عدم انجام مناقصه دو خطه نمودن محور قروه - داش بلاغ؛ به وزیر علوم تحقیقات و فناوری در خصوص بررسی علت عدم تاسیس و راه اندازی دانشکده معدن قروه با توجه به تصویب آن در سفر استانی هیات دولت و به رئیس جمهور در خصوص دستور رسیدگی به علت عدم معرفی فرماندار و عدم ایجاد فرمانداری شهرستان دهگلان با توجه به مصوبه دولت در سال 86 و ابلاغ رسمی آن توسط  وزارت کشور به استانداری کردستان.

بهرامی احمدی نماینده رفسنجان، سعادت نماینده نجف آباد و تیران، یحیی زاده فیروزآباد نماینده تفت و میبد، غضنفرآبادی نماینده بم، توسلی زاده نماینده تربت حیدریه و مه، امیری خامکانی نماینده زرند و کوهبنان، حسینی نماینده سیرجان و بردسیر، هاشمی ریسه نماینده شهربابک، دلخوش اباتری نماینده صومعه سرا و عبادی نماینده بیرجند و درمیان به وزیر جهاد کشاورزی در خصوص موظف نمودن سازمان جهاد کشاورزی استان سیستان و بلوچستان و مسئولان مرتبط در پیشگیری از معرفی هندوانه نباتی و توزرد به عنوان هنداوانه آناناسی اروپایی.

تذکر فرهنگی نماینده تبریز، اسکو و آذرشهر به رئیس جمهور و وزیر آموزش و پرورش در خصوص ضرورت تجدید نظر در حذف مناطق آموزش و پرورش مراکز بخش در سطح کشور با توجه به تمرکززدایی در نظام اداری و اهمیت توجه به مناطق محروم.

تذکر شایق نماینده تبریز، اسکو و آذرشهر به رئیس جمهور در خصوص دستور جلوگیری از واگذاری غیر قانونی اراضی ملی شمال شهر تبریز به یکی از سازمانهای اقماری شهرداری تبریز.

تذکرات قمی نماینده پاکدشت به رئیس جمهور در خصوص دستور تسریع دراتصال اتوبان شهید بابایی به جاده امام رضا (علیه السلام ) و به وزیر راه و ترابری در خصوص مستقل نمودن اداره راه پاکدشت.

نژادفلاح نماینده طالقان، ساوجبلاغ و نظرآباد به رئیس جمهور در خصوص دستور جلوگیری از اعمال سلیقه شخصی و تصمیم گیری بر اساس منافع گروهی توسط فرماندار شهرستان ساوجبلاغ.

تذکر حسینی نماینده قروه، حیدری نماینده سقز و بانه، کریمی نماینده مریوان و سروآباد، شعبانی نماینده سنندج و دیواندره و مقنیان نماینده بیجار به رئیس جمهور در خصوص دستوراعلام علت عدم درج نام کردستان درفهرست استانهای متضرر ازخشکسالی با توجه به وضعیت بحرانی و کم آبی و جبران ضرور و زیان وارده دراستان کردستان.

تذکر زادسر نماینده جیرفت و عنبرآباد به رئیس جمهور در خصوص صدور دستور به سازمان میراث فرهنگی و وزارت ارشاد جهت ممانعت از بکارگیری کلمه مجعول خلیج عربی به جای نام تاریخی و افتخار آفرین خلیج فارس در انتشارات مربوط به میراث فرهنگی.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet