خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1387/03/01 14:24:00
سرویس سیاسی

سردار نظری: گزارش کمیسیون اصل 90 درخصوص عملکرد دولت خاتمی حقانیت من را ثابت کرد

سردار نظری پس از قرائت گزارش کمیسیون اصل ۹۰ درخصوص شکایت وی از طرز کار کمیته‌ تحقیق و چگونگی عملکرد دولت وقت در حادثه کوی دانشگاه گفت: گزارش کمیسیون اصل ۹۰ درخصوص عملکرد دولت خاتمی در حقیقت حقانیت من را ثابت کرد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، سردار فرهاد نظری در پاسخ به این سوال که چه کسی مسوول خانه‌نشین شدن شماست؟ دولت سابق را عامل این مساله عنوان کرد.

سردار نظری درباره‌ احتمال دریافت مجدد درجه‌ نظامی خود، با بیان این‌که این موضوع اهمیت ندارد، افزود: مهم این بود که حقانیت من ثابت شود که این‌گونه شد و همه چیز در دادگاه معلوم می‌شود.

فرمانده اسبق نیروی انتظامی تهران بزرگ در پاسخ به سوالی مبنی بر این‌که چرا در این‌باره همان زمان اقدام به افشاگری نکردید؟ گفت: هیچ تریبون و بلندگویی در اختیار نداشتم و مجلس ششم هم علیه من بود. مسایل پیش آمده پس از قضایای تیر 78 باعث شد که من خسارت ببینم و عزل شوم و 10 سال خانه‌نشین شوم.

وی درخصوص گزارش قرائت شده‌ کمیسیون اصل 90 در جلسه‌ امروز مجلس اظهار داشت: از یک حکومت مردم‌سالار دینی غیر از این هم انتظار نیست که اگر یک سرباز کوچک نظام از رییس‌جمهور هم شکایت کند به آن رسیدگی شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet