حلول ماه ربیع الاول
1389/07/10 09:32:00
سرویس سیاسی
فردا در کمیسیون امنیت‌ ملی صورت می‌گیرد؛

بررسی اعمال محدودیت علیه 8 مقام ایرانی

**اعمال محدودیت علیه ۸ مقام ایرانی از سوی مقامات آمریکایی فردا (یکشنبه) در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی بررسی می‌شود.

"حسین ابراهیمی"، نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در گفت وگو با خبرنگار خانه ملت با اعلام این خبر، افزود: طبیعی است که دشمن از هر فرصتی به نفع خودش استفاده می‌کند تا به شکستی که در سفر رئیس جمهورکشورمان به آمریکا خورده پاسخ دهد.

نماینده بیرجند و درمیان با اظهار اینکه برای کشوری که مدعی اداره جهان است، بد است که دست به اقداماتی همچون تحریم مقامات ایرانی بزند، خاطرنشان کرد: این نوع کارها، کارهای سخیف و احمقانه ای است که آمریکایی ها همواره بدون منطق انجام می دهند.

وی حمله به افغانستان، عراق و اقدامات ضد ایرانی را از جمله کارهای بی منطق آمریکایی ها طی سال های اخیرعنوان کرد و افزود: طرح های مقامات کاخ سفید همواره یکی پس از دیگری در منطقه شکست خورده و این بار هم شکست خواهد خورد.

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی با یادآوری اینکه ملت ایران تا کنون متناسب با اقدامات آمریکایی ها، پاسخ خوبی به آنها داده است، افزود: در خصوص اعمال محدودیت علیه 8 مقام ایرانی نیز ملت بزرگ ایران پاسخ مناسب را به آنها خواهد داد و این بار هم تهدیدها را به فرصت تبدیل خواهد کرد.

آمریکا اخیرا طی یک اقدام خصمانه، برای 8 مقام مسئول کشورمان محدودیت هایی در نظر گرفته است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet