خبرگزاری خانه ملت

حلول ماه ربیع الاول
1389/07/10 09:19:00
سرویس سیاسی

دیدار رئیس دانشگاه پردیس قم با رییس مجلس

**رئیس دانشگاه پردیس در دیدار با علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی مشکلات این دانشگاه را تشریح کرد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت دیدار دکتر علی لاریجانی با حجت الاسلام والمسلمین رضا برنجکار عصر امروز در محل دفتر وی در قم برگزار شد.

در این دیدار ابتدا رئیس دانشگاه فردیس قم به تشریح مشکلات این دانشگاه پرداخت و گفت: بیشتر مشکلات ما از لحاظ  کمبود اعتبارات مالی است.

حجت الاسلام برنجکار با اظهار این که دانشگاه پردیس قم از پتانسیل بالایی برخوردار است خاطرنشان کرد: متاسفانه در وضعیتی قرار داریم که دانشگاه تهران  از ما حمایت نکرده و ما را فراموش کرده است.

رئیس دانشگاه پردیس قم با اشاره به بدهکاری این دانشگاه به یکی از شرکتهای تابعه خود اظهار کرد: ما شکایت داریم که چرا در این سالها بودجه ما را افزایش نداده اند.

حجت الاسلام برنجکار میزان کسری بودجه دانشگاه پردیس قم را بیش از یک میلیارد تومان عنوان کرد واز رئیس مجلس شورای اسلامی خواست تا پیگیری های لازم را برای جبران این کسری ها انجام دهد.

دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در این دیدار پس از شنیدن مشکلات دانشگاه پردیس قم از رئیس این دانشگاه خواست که گزارش دقیقی از کمبودهای این دانشگاه تنظیم و به دفتر وی برای پیگیری ارائه دهد.

رئیس مجلس شورای اسلامی همچنین از رئیس و مسئولان دانشگاه پردیس قم با تعیین نماینده‌ای در تهران از همین الان پیگیر کمبود اعتبارات خود برای سال آینده باشد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet