هدر موبایل
1389/07/10 10:05:00
سرویس دیگر رسانه‌ها
اعضای فراکسیون اصولگرایان مجلس، در آستانه انتخابات این فراکسیون تأکید کردند:

انتخاب مجدد لاریجانی، افزایش انسجام و اقتدار فراکسیون اصولگرایان را به دنبال دارد

**اعضای فراکسیون اصولگرایان در مجلس شورای اسلامی در آستانه انتخابات این فراکسیون با مثبت ارزیابی کردن عملکرد لاریجانی درجایگاه ریاست مجلس و فراکسیون اکثریت اظهار داشتند: تنها گزینه‌ مطرح در انتخاب ریاست فراکسیون اصولگرایان لاریجانی است، چرا که مدیریت منسجم وی افزایش انسجام و اقتدار را دراین فراکسیون به دنبال خواهد داشت.

جواد جهانگیرزاده نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی درگفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان با اشاره به نزدیکی انتخاب رئئس  فراکسیون اصولگرایان گفت: با توجه به اینکه اصولگرایان اکثریت مجلس را در دست دارند بهتر است رئیس مجلس مجدداً به عنوان رئیس فراکسیون اصولگرایان انتخاب شود تا انسجام حزبی افزایش یابد.

 وی با اشاره به مدیریت منسجم و بی بدیل لاریجانی نسبت به دوره‌های پیشین اظهار داشت: با توجه به تونایی‌های لاریجانی وی بهترین گزینه برای ریاست فراکسیون اصولگرایان می‌باشد چرا که پیشینه کاری وی نشان داده که هم توانایی اداره مجلس وهم توانایی ادارۀ فراکسیون را توأ ماً داراست.

 

* نمایندگان برانتخاب مجدد لاریجانی درریاست فراکسیون اکثریت اتفاق نظر دارند

 در ادامه سخنگوی کمیسیون اجتماعی و عضو فراکسیون اصولگرایان با بیان اینکه مدیریت شایسته‌لاریجانی ریاست دوباره وی را به فراکسیون اصولگرایان تسهیل می‌نماید گفت:  در دوسال پیاپی ریاست لاریجانی بر فراکسیون اصولگرایان هیچ مشکلی وجود نداشته بنابراین وی تنها گزینه برای ریاست مجدد این فراکسیون تلقی می‌شود.

سید جواد زمانی نماینده مردم کنگاور در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان با بیان اینکه موافق انتخاب مجدد لاریجانی به عنوان رئیس فراکسیون اصولگرایان است گفت: ایشان مدیری قوی و شایسته هستند و در مدت زمان ریاست خود بر فراکسیون اصولگرایان هیچ مشکلی به وجود نیامد بنابر این لزومی بر تغییر رئیس این فراکسیون نیست.

 وی همچنین با اشاره به تقسیم بندی‌های موجود در فراکسیون اصولگرایان گفت: فراکسیون اصولگرایان مجلس هشتم بزرگترین فراکسیون این مجلس است بنابراین وجود تعدد سلیقه در آن طبیعی است و هیچ اشکالی ندارد.

این عضو فراکسیون اصولگرایان با بیان اینکه طیفی که به عنوان منتقد دولت نامیده می شود مخالف دولت نیست تصریح کرد: عنوان منتقد دولت برای نمایندگان امری مناسب نیست چراکه اگر انتقادی در مجلس مطرح میشود تنها برای کارائی بهتر دولت و ارتقا قوانین صورت می گیرد.

وی با بیان اینکه اعضای فراکسیون اصولگرایان در خطوط کلی هم عقیده و هم فکر هستند ابراز داشت: اعضای فراکسیون اصولگرایان طرفدار دولت اصولگرا بوده و از آن حمایت می کنند و مصوبه انتقادهای سازنده دال بر پویایی مجلس شورای اسلامی است.

 

* لاریجانی با عملکرد مثبت خود در مجلس بار دیگر رئیس فراکسیون اصولگرایان می شود

دیگر عضو فراکسیون اصولگرایان که همچنین عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی می باشد گفت: لاریجانی به علت عملکرد مثبت خود در مجلس مجددا به ریاست فراکسیون اصولگرایان انتخاب می شود.

حجت الاسلام والمسلمین حسین ابراهیمی، نماینده مردم بیرجند و درمیان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان افزود: انتخابات فراکسیون اصولگرایان در اولین جلسه هفته آینده برگزار می شود و علی القاعده تنها فردی که برای ریاست فراکسیون نامزد خواهد شد رئیس فعلی فراکسیون است چراکه احتمال رای آوری دیگر گزینه ها بسیار اندک است.

وی تصریح کرد: لاریجانی در طی سه سال ریاست بر مجلس و فراکسیون اکثریت بهترین عملکرد را از خود ارائه کرده است به گونه ای که هیچ مسئله ای نتوانسته خللی در مدیریت مجلس ایجاد نماید.

ابراهیمی تاکید کرد: آن چیزی که باعث انتخاب مجدد لاریجانی در ریاست مجلس و ریاست فراکسیون اصولگرایان می شود عملکرد

مثبت وی در تمام جنبه ها است.

 

*ریاست مجدد لاریجانی اقتدار بیش از گذشته فراکسیون اصولگرایان را در پی دارد

همچنین، عضو فراکسیون اصولگرایان با اشاره به احتمال قوی ریاست مجدد لاریجانی در فراکسیون اصولگرایان مجلس برای چهارمین سال پیاپی گفت: ریاست مجدد لاریجانی در فراکسیون اصولگرایان اقتدار بیش از گذشته این فراکسیون را در پی خواهد داشت.

بهمن محمدی نماینده مردم فریدن_فریدون شهر و چادگان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان اظهار داشت: حضور فعال لاریجانی در عرصه سیاست خارجی و ورود به موقع وی در برخی رایزنی های بین المللی در قامت رئیس خانه ملت عملکرد قابل دفاعی از او در یک سال اخیر بر جای گذاشته است.

وی تصریح کرد: تاکنون لاریجانی در راستای حفظ استقلال مجلس و احترام گذاشتن به استقلال قوای دیگر و همچنین ایجاد یک ارتباط منطقی و پویا از طریق خانه ملت قدم های مثبتی برداشته است.

محمدی با بیان اینکه عملکرد لاریجانی در جایگاه رئیس مجلس مثبت بوده و تصمیم گیریها و مواضع ایشان در موارد مختلف مورد تایید اکثریت نمایندگان بوده است اظهار داشت: ریاست مجدد لاریجانی در فراکسیون اصولگرایان اقتدار بیش از گذشته این فراکسیون را در پی خواهد داشت/

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet