خبرگزاری خانه ملت

حلول ماه ربیع الاول
1389/07/10 10:06:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عابدی:

دستگاه امنیتی خرید و فروش غیرمجاز ابزارهای جاسوسی را به جد پیگیری می‌کنند

**عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به بازار داغ خرید و فروش غیرمجاز ابزارهای جاسوسی در تهران گفت: دستگاه امنیتی و نیروی انتظامی خرید و فروش غیرمجاز تجهیزات پیشرفته جاسوسی را به جد مورد پیگرد قضایی قرار می دهند.

محمدکریم عابدی، نماینده مردم طبس، فردوس و سرایان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان اظهار داشت: نیروی انتظامی، وزارت کشور و وزارت اطلاعات که مسئول امنیت اجتماعی و ملی کشور هستند با کالاهای قاچاق که دشمن جهت برهم زدن امنیت ملی و اجتماعی و ایجاد مفاسد اخلاقی وارد می کنند، مقابله می نمایند.

وی، با بیان اینکه خرید و فروش و استفاده از ابزار پیشرفته جاسوسی خلاف مقررات و قوانین حقوق بشر محسوب می شود، افزود: استفاده از ابزار و تجهیزات پیشرفته جاسوسی در بین عموم در پروتکل حقوق بشر محکوم شده است و خلاف مقررات اجرایی و امنیتی کشور محسوب می شود.

عابدی، با اشاره به ایجاد یک فرهنگ سازی مناسب برای خانواده های ایرانی گفت: غربی ها با استفاده از رسانه ها و ابزارهای جاسوسی با ارزش های ضد اسلامی به درون خانواده ها راه پیدا کرده و بنیان خانواده ها را مورد هدف قرار داده اند، که قطعاً با یک فرهنگ سازی مناسب می توان به اعتلای فرهنگ دینی و معنوی درون خانواده ها کمک و با پروژه های نرم دشمن مقابله کرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet