شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1389/07/10 11:10:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نماینده ساری:

عده‌ای نشاط و سرزندگی دانشجویان را بر‌ نمی‌تابند

**نماینده ساری در مجلس شورای اسلامی، گفت:‌ در شرایط فعلی کشور، از دانشجویان مشارکت وحدت‌انگیز و همراه با نشاط در مسائل سیاسی و اجتماعی مورد انتظار است.

علی‌اصغر یوسف‌نژاد در گفت وگو با ایسنا، با بیان اینکه دانشجو و دانشگاه در فعالیت‌های سیاسی و اجتماعی جامعه همواره باید تاثیرگذار و جلودار باشند، ادامه داد: دانشجویان و دانشگاهها در کنار مسائل علمی و پژوهشی باید در فعالیت‌های سیاسی نیز نقش به سزایی داشته باشند.

وی با اشاره به اینکه در خصوص فعالیت‌های دانشجویان دیدگاه‌های متفاوتی وجود دارد، افزود: عده‌ای می‌خواهند دانشجویان آن نشاط و سرزندگی را نداشته باشند اما انتظار و تاکید مقام معظم رهبری و همه جامعه از دانشجویان این است که در مسائل کشور حضور فعال داشته باشند.

یوسف‌نژاد با تاکید به اینکه در سال تحصیلی جدید، خواست مردم از دانشجویان این است آن مقامی که باید دانشجو و دانشگاه در مسائل مختلف داشته باشد را به اثبات برسانند،افزود:‌ فعالیت‌های سیاسی آرام و بانشاط می‌تواند اثرات بسیار خوبی در جامعه داشته باشد، یعنی شرایط به گونه‌ای باشد که مورد پذیرش جامعه نیز باشد.

این عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با تاکید به اینکه حرکت‌های افراطی و انحرافی و خارج از روال نمی‌تواند مورد قبول جامعه باشد، ادامه داد:‌ آنچه مردم انتظار دادند این است که در کمال آرامش و با ثبات دانشجویان نقش و وظیفه خود را در مسائل سیاسی و اجتماعی و فعالیت‌های دانشجویی ایفا کنند.

یوسف‌نژاد با بیان اینکه در شرایط فعلی انتظار از دانشگاهیان بسیار زیاد است، گفت:‌ البته عده‌ای هم به عنوان مخالف حضور دانشجویان، تحرکاتی را انجام می‌دهند و علاقه‌مندند دانشجویان هیچ حرکت و فعالیتی نداشته باشند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet