خبرگزاری خانه ملت

حلول ماه ربیع الاول
1389/07/10 12:02:00
سرویس فرهنگی
اسماعیلی درباره موضوع سوال خود از دستجردی:

وزیر بهداشت درباره دلایل عدم ساخت دانشکده پرستاری در گرمی توضیح دهد

**عضو کمیسیون شورا ها و امور داخلی با بیان اینکه یکسال است که برای احداث دانشکده پرستاری در حوزه انتخابیه ام مجوز صادر شده اما برای شروع این پروژه هیچ اعتباری در نظر گرفته نشده است.

ولی اسماعیلی در گفت وگو با خبرنگار خانه ملت در خصوص موضوع سوال  خود از وزیر بهداشت و درمان که قرار است روز سه شنبه در کمیسیون بهداشت و درمان مطرح شود گفت: برای ساخت دانشکده پرستاری در حوزه انتخابیه خود یعنی گرمی و دشت مغان از وزارت بهداشت مجوز دریافت کردیم که قرار بود یکسال پیش ساخت آن شروع شود که این اقدام هنوز صورت نگرفته است.

نماینده مردم گرمی و دشت مغان در مجلس شورای اسلامی افزود : پس از پیگیری های فراوان متوجه شدیم که اعتبار لازم برای ساخت این دانشکده لحاظ نشده است  و طی مذاکراتی که با معاون استانی در این مورد و برای حل این مشکل داشتیم نتیجه ای حاصل نشد، بنابراین برای احقاق حقوق مردم شهرستان گرمی و دشت مغان اقدام به سوال از وزیر بهداشت و درمان کردم.

وی در خصوص ضرورت ساخت این دانشکده پرستاری گفت: اهمیت این موضوع در این است که بسیاری از دانشجویان متقاضی این رشته برای ادامه تحصیل باید به  شهرستان های دیگر بروند و این تبعات خاص خود را دارد.

اسماعیلی تصریح کرد: باتوجه به اینکه تابلوی احداث این دانشکده در منطقه زده شده است و توقعاتی در مردم ایجاد کرده و با توجه به مرزی بودن این شهرستان از وزیر بهداشت خواستار تسریع در ساخت این دانشکده هستم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet