حلول ماه ربیع الاول
1389/07/10 13:19:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نماینده کنگاور:

وزیر آموزش و پرورش عملکرد موفقی داشته‌است

**رییس مجمع نمایندگان استان کرمانشاه گفت: استیضاح وزیر آموزش و پرورش را به صلاح نمی دانم چرا که وی ازابتدای فعالیت خود تاکنون قوی عمل کرده است.

سیدجواد زمانی در گفت و گو با ایرنا افزود: برخی نمایندگان از نوع گزینش و بکارگیری نیرو در این وزارتخانه گله مند هستند که برخی هم بجاست، اما این مساله قابل حل است چرا که حاجی بابایی دراقدامی مهم با بکارگیری 40 هزار معلم، 26 هزار نیروی حق التدریس و سه هزار آموزشیار نهضت سواد آموزی در سال جدید، نشان داد که توانایی انجام کارهای بزرگ را دارد.

نماینده مردم کنگاور، صحنه و هرسین در مجلس با بیان اینکه در انجام کارهای بزرگ اشتباه وجود دارد، گفت: با توجه به ارزیابی مثبت از اقدامات وزیر کنونی آموزش و پرورش، اگر نشستهایی میان وی و نمایندگان استیضاح کننده در راستای حل این مشکلات انجام شود، از انجام استیضاح بهتر است.

وی گفت: در ابتدای سال تحصیلی جدید و بالا بودن حجم کاری، فرصت مناسبی برای استیضاح وزیر آموزش و پرورش نیست، آن هم در شرایطی که حاجی بابایی با دریافت رای بالایی از سوی مجلس بعنوان وزیر در دولت دهم منصوب شد.

زمانی با اشاره به انتقاد پذیری وزیر کنونی آموزش و پرورش و داشتن ظرفیت برای جذب نیرو در این وزارتخانه، پیشنهاد داد: اگر با تعامل جذب تعدادی دیگر از شرکت کنندگان در آزمون استخدامی امسال آموزش و پرورش قانونی شود، علاوه بر حل این مشکل، معضل بیکاری که مساله عمده مجلسی ها هم هست، تا حدودی برطرف می شود.

این نماینده مجلس با بیان اینکه تعامل قطعا بهتر از استیضاح است، اظهارداشت: حاجی بابایی چند دوره به عنوان نماینده در مجلس حضور داشت و این مساله راه را برای تعامل بهتر باز می کند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet