خبرگزاری خانه ملت

حلول ماه ربیع الاول
1389/07/10 14:42:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
کرمی‌راد:

مجلس برای اخلالگران اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها مجازات تعیین می‌کند

**عضو کمیسیون امنیت ملی گفت: اجرای قانون هدفمند کردن یارانه‌ها مربوط به امنیت ملی کشور است و مجلس نیز در آن کوتاه نخواهد آمد و برای اخلالگران مجازات مناسبی در نظر گرفته خواهد شد.

محمد کرمی‌راد در گفت‌و‌گو با فارس، گفت: جریان فتنه و کسانی که با دولت اصولگرا مخالفند، قصد دارند تا مانع اجرای هدفمند کردن یارانه‌ها شوند.

وی با تاکید بر اینکه ضرر و زیان عدم اجرای قانون هدفمند کردن یارانه‌ها به مردم می‌رسد، افزود: عده‌ای می‌خواهند تا به هر نحوی ناکار‌آمدی دولت را رقم زنند و با اقداماتی از قبیل سیاه‌نمایی و جوسازی به هدف خود برسند و در این کار عظیم ملی و ضروری کارشکنی کنند.

عضو کمیسیون امنیت ملی اظهار داشت: معاون وزیر رفاه با قاطعیت گفت که این قانون اجرا خواهد شد.

وی با عنوان اینکه جنگ روانی ایجاد شده توسط جریان فتنه در مقطعی کارساز خواهد بود، تاکید کرد: وقتی مردم شاهد روند صحیح و سالم اجرای قانون هدفمند کردن یارانه‌ها شدند به عملکرد دولت که قصد خدمت‌رسانی به مردم را دارد، صحه خواهند گذاشت و سیاه‌نمایی‌ها خنثی خواهد شد.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس هشتم، با اشاره به اینکه اراده جدی دولت مبنی بر اجرای این قانون در هر شرایطی است، گفت: علاوه بر اینکه طرح هدفمند کردن یارانه‌ها به قانون تبدیل شده است دولت نیز اجازه نخواهد داد اخلالگران در اجرای روند اجرای این قانون به اهداف خود برسند.

وی افزود: دولت، مجلس و دستگاه قضا باید مراقب و حساس باشند؛ این قانون نقطه عطفی برای ورود به طرح تحول اقتصادی است و طرح تحول اقتصادی بیانگر حرکت جامعه به سمت پویایی و تعالی است.

کرمی‌راد با عنوان اینکه وقتی دستگاه‌های امنیتی مطلع شدند که جریان فتنه قصد اخلال در روند اجرای قانون هدفمندکردن یارانه‌ها را دارد راه‌های مقابله را دنبال خواهند کرد، اظهار داشت: این مسئله مربوط به امنیت ملی کشور است و مجلس نیز در آن کوتاه نخواهد آمد و برای اخلالگران مجازات مناسبی در نظر گرفته خواهد شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet