هدر اصلی
1389/07/10 16:09:00
سرویس دیگر رسانه‌ها
حسینی:

استیضاح حاجی‌بابایی به هیچ وجه سیاسی نیست

**یکی از طراحان استیضاح وزیر آموزش وپرورش گفت: استیضاح حاجی بابایی به هیچ وجه سیاسی نیست و اگر او نیز هم اکنون نماینده بود خود یکی از طراحان استیضاح وزیر آموزش و پرورش بود.

سید عماد حسینی در گفتگو با مهر با بیان اینکه فشار بر نمایندگان امضا کننده طرح استیضاح وزیر آموزش و پرورش بالا است، گفت: استیضاح حاج بابایی به هیچ وجه سیاسی نیست و اگر امضا کنندگان این طرح را ملاحظه کنید از همه طیف ها هستند و نمایندگان خواستار حل مشکلات مردم بوده اند.

نماینده قروه تاکید کرد: مشکلات مدیریتی،  افت شاخص های آموزشی و استخدام در سیستم آموزش و پرورش از جمله محورهای استیضاح وزیر آموزش و پرورش است و بر این اساس حاج بابایی باید در مجلس حاضر شود و به سئوالات پاسخ دهد.

وی ادامه داد: ما احساس می کنیم حقوق ملت ضایع شده به همین دلیل طرح استیضاح را مطرح کردیم ،این موضوع نیز ربطی به مسائل جناحی و سیاسی ندارد و امضا کنندگان این طرح همگی اعتقاد دارند که حق کشی هایی در وزارت آموزش و پرورش صورت گرفته است.

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه نمایندگان استیضاح کننده هیچ معامله ای با وزیر آموزش و پرورش نخواهند کرد گفت: 28 نماینده این طرح را امضا کرده اند و اگرچه فشارهایی برای پس گرفتن امضا به نمایندگان وارد می شود اما تا آنجایی که خبر دارم کسی امضایش را پس نگرفته است.

حسینی در پایان گفت: اگر حاجی بابایی امروز نماینده بود و با وزیری با چنین عملکردی مواجه می شد خودش از جمله طراحان استیضاح وزیر آموزش و پرورش بود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet