هدر موبایل
1387/03/04 14:41:00
سرویس سیاسی

رئیس مجلس: رفاه و امنیت مردم لبنان در پرتو همدلی همه طرف های سیاسی، دست یافتنی است

دکتر "غلامعلی حدادعادل" در پیام تبریکی به آقای "نبیه بری" رئیس مجلس نمایندگان لبنان بمناسبت توافق رهبران این کشور در حل و فصل برخی مشکلات داخلی لبنان، رفاه، آسایش و امنیت مردم مقاوم لبنان را در پوتو وفاق و همدلی همه طرف های سیاسی امری دست یافتنی دانست.

به گزارش خانه ملت، متن پیام دکتر غلامعلی حدادعادل بدین شرح می باشد:

جناب آقای نبیه بری

رئیس محترم مجلس نمایندگان لبنان

السلام و علیکم و رحمه الله و برکاته

خبر مسرت بخش توافق اخیر رهبران لبنانی در دوحه در خصوص تعیین چهارچوب حل و فصل برخی مشکلات داخلی، مایه دلگرمی و خرسندی عمیق گردید. اینجانب به نمایندگی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی ایران این تفاهم مثبت تاریخی و نقش بارز جنابعالی در مدیریت ملی بحران اخیر را به جنابعالی و نمایندگان محترم مجلس لبنان صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

بدون تردید، رفاه، آسایش و امنیت مردم شریف و مقاوم لبنان در پرتو وفاق، همدلی و احساس مسئولیت متعهدانه همه طرف های سیاسی آن کشور برای مقابله با چالش های اساسی ناشی از تجاوزهای مستمر رژیم صهیونیستی و توطئه چینی دشمنان قسم خورده لبنان، آرزوی حیاتی و دست یافتنی ملتی است که هرگز در برابر دشمنان سر تسلیم فرود نیاورده و عزت مقاومت و پایداری را همواره بر تارک پر افتخار خویش به همراه داشته است.

اینجانب با اغتنام از فرصت، سرافرازی و کامیابی روز افزون جنابعالی و پیشرفت و کمال بهروزی مردم عزیز لبنان را از درگاه خدای سبحان «عزوجل» مسئلت می نمایم.

غلامعلی حدادعادل - رئیس مجلس شورای اسلامی جمهوری اسلامی ایران

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet