ایام محرم 1398
1389/07/11 13:35:00
سرویس اقتصادی
پاپری‌مقدم:

پیمانکاران مسکن مهر دشتستان برای تسریع پروژه تغییر کنند

**"ایوب پاپری مقدم" نماینده دشتستان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با صدای بوشهر تصریح کرد: طرح، طرح بسیار سختی است و اگر به صحن بیاید، چون با مردم سروکار دارد و با قوانین اسلامی و روحیات مختلف مردم؛ طرح بدیع و تازه‌ای محسوب می‌شود و وقت زیادی خواهد گرفت.

پاپری‌مقدم در خصوص آخرین پیگیری‌های خود در حوزه انتخابیه نیز گفت: انتقال مرکز تربیت معلم به بوشهر را پیگیر بودیم که مسکوت مانده است. طبق مصوبه مقرر شد فقط در مراکز استان‌ها باشد و از شهرها جمع شود که پیگیری کردیم اگر دانشجو دارد، جمع نشود و مردم نیز به این مصوبه اعتراض داشتند.

نماینده دشتستان خاطرنشان کرد: پیشرفت فیزیکی مسکن مهر همچنین در منطقه کند است که با جلسه‌ای که با مسئولان مسکن مهر داشتیم، 400، 500 واحد و یکی دیگر از واحدها با همین ظرفیت روند آن کند است که تصمیم گرفته شد پیمانکار تغییر کند.

ایوب پاپری‌مقدم خاطرنشان کرد: در حوزه آب و نیرو پیگیری کردیم تا از خط کوثر خطی گرفته شده و اضافه شود به خط فعلی آب دشتستان. دو منبع آب نیز قرار است که افتتاح شود تا کار آن نهایی شود.

وی ادامه داد: در حوزه نیرو پیگیر هستیم تا مصرف نیرو به حداقل برسد و کاهش هزینه آب را پیگیر هستیم تا مردم هزینه کمتری بپردازند.

وقتی به خواستههای معقول مردم پاسخ داده نشود؛ شایعات ترویج میشود

ایوب پاپری مقدم در خصوص آخرین شایعات مبنی بر درخواست مردم دشتستان به مستقل شدن از بوشهر گفت: به هیچ عنوان درخصوص جدایی دشتستان از استان بوشهر بین نخبگان این شهرستان بحثی صورت نگرفته و ما خواستار یکپارچگی و اتحاد هستیم.

ایوب پاپری‌مقدم افزود: اظهارنظرهای نایب رئیس شورای شهر برازجان مصداق نامه بنده به استاندار بوده که خواستار رسیدگی مسئولان استان درخصوص عدالت بیشتر در توزیع اعتبارات سایر شهرستان‌ها شدم.

وی اظهار داشت: به هیچ عنوان درخصوص جدایی دشتستان از استان بوشهر بین نخبگان این شهرستان بحثی صورت نگرفته و ما خواستار یکپارچگی و اتحاد هستیم.

نماینده مردم دشتستان در مجلس با بیان این که رسانه‌ها نباید به این موضوع دامن بزنند افزود: ما خود را مجزا از استان بوشهر نمی‌دانیم بلکه خود را متعلق به آن می‌دانیم.

یک سوم استان بوشهر در اختیار دشتستانی‌هاست

وی افزود: حدود یک سوم بوشهر در اختیار دشتستانی‌هاست و ما ریشه در استان داریم.

پاپری‌مقدم ادامه داد: اعتقاد دارم مسائل مربوط به اعتبارات را باید از راه‌های دیگری پیگیری کرد نه اینکه با ایجاد تنش به دنبال احقاق حق خود باشیم.

نماینده دشتستان در مجلس شورای اسلامی با بیان این که متأسفانه گاهی اوقات به دلیل برخی ملاحظات، اعتبارات به صورت عادلانه بین شهرهای استان توزیع نمی‌شود ابراز داشت: مسئولان مرکز استان باید توجه بیشتری به سایر شهرهای استان داشته باشند و در توزیع اعتبارات موجود حساسیت بیشتری به خرج دهند.

فرمانداری دشتستان رتبه اول استان و پنجم کشور

پاپری‌مقدم با اشاره به کسب رتبه اول فرمانداری دشتستان در استان اظهار داشت: درسال جاری فرمانداری دشتستان در بخش عمرانی مقام اول استان و در کشور نیز در بین کل فرمانداری‌ها مقام پنجم را کسب کرد که نشان از ظرفیت بالای این شهرستان دارد.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی در پایان ابراز امیدواری کرد مسئولان استان با پاسخی منطقی به خواسته به حق مردم این شهرستان، از ترویج چنین شایعاتی جلوگیری کنند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet