هدر اصلی
1387/03/05 12:14:00
سرویس صحن

تذکرات کتبی نمایندگان مجلس به مسئولان اجرایی کشور

"غلامعلی حداد عادل" رییس مجلس شورای اسلامی در آخرین جلسه علنی هفتمین دوره مجلس، تذکرات نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد.

به گزارش خانه ملت، جزییات تذکرات کتبی نمایندگان به این شرح است:

- تذکر دلخوش اباتری نماینده صومعه سرا به وزیر علوم تحقیقات و فناوری در خصوص رسیدگی به علت جابجایی و انتقال بعضی از واحدهای دانشکده منابع طبیعی شهرستان صومعه سرا  به نقاط دیگر استان.

- تذکرات نژادفلاح نماینده طالقان، ساوجبلاغ و نظرآباد به وزیر مسکن و شهرسازی در خصوص بررسی علت کوتاهی مدیرعامل و هیات مدیره شهر جدید هشتگرد در تخصیص زمین به تعاونی مسکن ادارات و کارخانجات و مسکن 99 ساله شهرستان ساوجبلاغ و نظر آباد در شهر جدید هشتگرد؛ به وزیر صنایع و معادن در خصوص رسیدگی به علت کوتاهی در ایجاد شهرکهای صنعتی در شهرستانهای ساوجبلاغ و نظرآباد و به وزیر جهاد کشاورزی در خصوص بررسی علت کوتاهی در ایجاد شهرکهای گلخانه ای و دامپروری در شهرستانهای ساوجبلاغ و نظرآباد.

- تذکرات علیخانی نماینده بوئین زهرا و آوج به رئیس جمهور در خصوص دستور عاجل برای رسیدگی به وضعیت شرکت کشاورزی و دامپروری الله شهرستان قزوین و پرداخت حقوق و مزایای معوقه کارگران این شرکت و به وزیر نیرو در خصوص تخصیص سهمیه آب مورد نیاز دامداریها و گاوداری های شیری استان قزوین.

- تذکر امیرحسنخانی نماینده فردوس و طبس به رئیس جمهور در خصوص دستور ابلاغ مصوبه دولت در استان خراسان جنوبی درخصوص قرار گرفتن شهرستان فردوس در فهرست مناطق محروم و به وزیر جهاد کشاورزی در خصوص تاکید بر افزایش سهمیه خرید دام مازاد در شهرستانهای فردوس - سرایان - بشرویه و طبس و ضرورت اجرای سدهای زیر زمینی درشهرستانهای فردوس و سرایان با توجه انجام مطالعات آن.

- تذکرات فرهنگی نماینده تبریز، اسکو و آذرشهر به رئیس جمهور و وزیر آموزش و پرورش در خصوص ضرورت پرداخت حقوق و دستمزد آموزشیاران نهضت سواد آموزی که بیش از دو ماه به تاخیر افتاده است و به رئیس جمهور و وزرای بازرگانی و جهاد کشاورزی در خصوص لزوم توجه به افزایش بی رویه قیمت شیر یارانه ای در استان آذربایجان شرقی.

- تذکر سبحانی نماینده دامغان به رئیس جمهور در خصوص لزوم ممانعت از تاسیس شعب بانکهای خارجی در کشور.

- تذکر طلائی نیک نماینده بهار و کبودر آهنگ به رئیس جمهور در خصوص دستور تسریع در افزایش میزان حقوق و مزایای قانونی بازنشستگان، فرهنگیان و کارکنان لشگری، کشوری و ایثارگران.

- تذکر سیدهاشمی نماینده مراغه و عجبشیر به وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی در خصوص رسیدگی به وضعیت دندانسازان تجربی و رفع مشکلات آنان.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet