شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1389/07/12 15:33:00
سرویس دیگر رسانه‌ها
عضو کمیسیون انرژی:

نرخ نهایی سهمیه بنزین آبان ماه توسط دولت یا سازمان هدفمندکردن یارانه‌ها اعلام خواهدشد

**عضو کمیسیون انرژی با تکذیب برخی خبرهای منتشر شده مبنی بر توزیع بنزین در آبان ماه با نرخ ۴۰۰ تومان،گفت: با توجه به اجرای قانون هدفمندکردن یارانه ها در آبان ماه و آزاد سازی نرخ حامل های انرژی نرخ نهایی سهمیه بنزین ماه آینده توسط دولت یا سازمان هدفمند کردن یارانه ها اعلام خواهد شد.

اسدالله قره خانی الوستانی نماینده مردم علی آباد کتول در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان افزود: تمامی نرخ های اعلام شده حامل های انرژی تا به امروز تنها یک گمانه زنی بین مسولان بوده و نرخ نهایی هنوز توسط هیچ نهادی به صورت رسمی اعلام نشده است لذا هرگونه اخبار منتشر شده مبنی بر اعلام نرخ بنزین تا ماه آینده تنها یک شانتاژ خبری محسوب می شود.

وی تصریح کرد: در صورت آزاد سازی نرخ بنزین برای کاهش فشار عمومی تمهیدات ویژه ای برای افزایش سرویس های نقلیه عمومی در سطح شهر توسط دولت اتخاذ خواهد شد.

قره خانی خاطر نشان کرد: تنها سیاست اتخاذ شده و مشخص در رابطه با آزاد سازی نرخ حاملهای انرژی، ارائه یک قیمت واحد برای توزیع بنزین در سطح کشور برای از بین بردن نرخ های دوگانه است و تابه امروز هیچ نرخ مصوب و مشخصی از سوی سازمان های ذیربط به صورت رسمی اعلام نشده است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet