هدر اصلی
1389/07/13 10:37:00
سرویس صحن
با تصویب نمایندگان مجلس،

حمایت از شرکت های خدمات انرژی برعهده هیات وزیران گذاشته شد

**نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جریان جلسه علنی امروز سه شنبه و در ادامه بررسی طرح اصلاح الگوی مصرف انرژی با تصویب ماده ۱۷ این طرح بررسی فصل چهارم از این طرح را به پایان رساندند.

نمایندگان با تصویب ماده 17 از فصل چهارم این طرح مقرر کردند، به منظور حمایت از شرکت های خدمات انرژی، هیات وزیران موظف است بنا به پیشنهاد مشترک وزارتخانه های نفت، نیرو، امور اقتصادی و دارایی و معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور آئین نامه های لازم را به طریقی که انگیزه کافی برای تشکیل و توسعه این گونه شرکت ها و خدمات مربوط به آنها در کشور به وجود آید، حداکثر ظرف شش ماه پس از تصویب این قانون به تصویب می رساند. منابع مالی برای اجرا این ماده از محل ماده (80) این قانون تامین خواهد شد. همچنین دستگاه های اجرایی موضوع ماده (4) قانون خدمات کشوری می توانند برای انعقاد قراردادهای صرفه جویی انرژی از محل صرفه جویی های حاصله، ایجاد تعهد نموده و از محل منابع اعتباری ماده (80) و صرفه جویی های حاصله اقدام نمایند.

طرح اصلاح الگوی مصرف انرژی مصرف انرژی بالغ بر 12 فصل است که با تصویب ماده 17، تصویب چهار فصل از آن به پایان رسیده فصل چهارم این طرح مربوط به معیار و استاندارد مصرف انرژی مشترکین، فرآیندها و تجهیزات انرژی بر.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet