هدر اصلی
1389/07/13 13:18:00
سرویس صحن
احمد لطفی در تذکر خود به وزیر صنایع

تجمعات اعتراضی کارگران به نفع دولت نیست به آن رسیدگی کنید

**عضو کمیسیون صنایع و معادن در تذکری به وزیر امور خارجه خواستار برخورد با سفیر کره جنوبی به دلیل برخورد نامناسب این کشور باتجار و صنعت گران ایرانی شد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت "سیداحمد لطفی آشتیانی" نماینده اراک و کمیجان  در جلسه علنی امروز مجلس شورای سالامی در تذکر شفاهی مطابق ماده 192 و اصل 88 قانون اساسی با اشاربه به برخورد کشور کره جنوبی با تجار ایرانی گفت: انتظار ما از وزیر امور خارجه این است که به دلیل برخورد نامناسبی که دولت کره جنوبی با تجار و صنعت گران انجام دادند با احظار سفیر کره به آنها تذکرات لازم را بدهند.

نماینده اراک، کمیجان در مجلس شورای اسلامی درخصوص تذکر دوم خود گفت: باتوجه به مشکلات زیادی که صنایع و ایران کو، واگن پارس و آوانگان و استان وجود دارد انتظار ما از وزیر صنایع این است که مشکلات را حل کند.

وی با بیان اینکه کارگران شرکت واگن پارس 2 سال است که حقوق خود را دریافت نکردند گفت:‌ این کارگران در حال حاضر در خیابان و جلوی مجلس تجمع کرده اند این تجمعات برای دولت خوب نیست و راه را برای کسانی که به دنبال سوءاستفاده هستند باز می کنند.

شهاب الدین صدر نایب رئیس مجلس شورای اسلامی که ریاست جلسه را برعهده داشت در پاسخ به این تذکر گفت:‌ انشاءالله همکاران وزارت خارجه در ارتباط با تذکر اول آقای لطفی و برخورد نامناسبی که از طرف کره جنوبی به تجار ما صورت گرفته اقدامات لازم را انجام داده و گزارش آن را به مجلس منعکس کنند و همینطور درخصوص تذکر به وزیر صنایع انشاءالله ایشان توجه می کنند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet