هدر موبایل
1389/07/13 13:52:00
سرویس صحن
ذوالقدر طی تذکری به وزارت کشاورزی خواستار شد

استفاده از نیروهای متخصص کشاورزی

**عضو کمیسیون اقتصادی با بیان اینکه ۹۰ درصد فارغ التحصیلان رشته کشاورزی بیکار هستند گفت:‌ از وزارت کشاورزی می خواهم در انجام امور از این دانشجویان استفاده کنند.

به گزارش خبرنگار خانه ملت "سیدمصطفی ذوالقدر " نماینده بندرعباس و حاجی آباد ،قشم و ابوموسی در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی مطابق با ماده 23 آئین نامه درخصوص استفاده از نیروهای متخصص در قانون برنامه چهارم گفت: در مورد کسانی که مهندسی کشاورزی دارند و 90 درصد آنها بیکار هستند به وزیر کشاورزی تذکر می دهم که از آنها استفاده کنند.

نماینده بندرعباس حاجی آباد، قشم و ابوموسی در مجلس شورای اسلامی افزود:از مجلس شورای اسلامی و دولت می خواهم نسبت به بیکار بودن فارغ التحصیلان این رشته توجه بیشتری داشته باشند چرا که به حضور این افراد نیاز جدی داریم.

وی با بیان اینکه اگر نیازی به حضور این افراد نبود چرا دانشگاه کشاورزی تاسیس کردیم گفت: چرا کسانی که در این رشته تحصیل کرده اند اکنون باید بیکار باشند.

شهاب الدین صدر نایب رئیس مجلس شورای اسلامی که ریاست جلسه را برعهده داشت در پاسخ به این تذکر گفت: ‌انشاءالله به این مسئله توجه جدی می شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet