شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1389/07/13 15:05:00
سرویس دیگر رسانه‌ها
رئیس کمیته تربیت بدنی مجلس:

مسئولان اماراتی در بازی ایران و برزیل شیطنت نکنند

**رئیس کمیته تربیت بدنی مجلس با بیان اینکه اسپانسر بازی ایران و برزیل با آلمان و هلند برای میزبانی به توافق نرسیده بود، نسبت به هرگونه سوءاستفاده مسئولان امارتی از این بازی هشدار داد.

سید جلال یحیی زاده رئیس کمیته تربیت بدنی مجلس شورای اسلامی که با فارس گفت‌وگو می‌کرد به بازی تیم‌های ملی ایران و برزیل که پنجشنبه هفته جاری در ابوظبی برگزار می‌شود اشاره کرد و گفت: ایران و برزیل 2 ملت دوست هستند و نمی‌توان دوستی ملت و دولت این کشور را در برگزاری این بازی مهم، نادیده گرفت.

 

* اسپانسر بازی ایران و برزیل با آلمان و هلند برای میزبانی به توافق نرسید

وی با بیان اینکه ایران و برزیل متحد استراتژیک هستند، افزود: متاسفانه اسپانسری که این بازی را فراهم کرده است بعد از اینکه با کشورهای آلمان و هلند برای میزبانی به توافق نرسیده با کشور امارات توافق کرده است که این دیدار در این کشور برگزار شود.

 

* به برگزاری بازی ایران و برزیل در امارت معترضیم

یحیی زاده با بیان اینکه کمیته تربیت بدنی مجلس همانند همه دوستداران فوتبال از عدم برگزاری بازی ایران و برزیل در ورزشگاه آزادی ناراضی است، گفت: ما نباید اجازه می‌دادیم که یک اسپانسر قوی‌تر از دیپلماسی ایران و برزیل اقدام کند و این بازی مناسب را در ابوظبی برگزار کند.

 

* مسولان اماراتی شیطنت نکنند

رئیس کمیته تربیت بدنی مجلس شورای اسلامی به مسئولان اماراتی هشدار داد و گفت: امیدواریم که اماراتی‌ها در این بازی شیطنت نکنند که اگر این کار را انجام دهند حتما با آنها برخورد خواهیم کرد.

وی در پاسخ به این سؤال که کارشناسان می‌گویند ورزشگاه آزادی برای برگزاری بازی بزرگی چون ایران و برزیل آماده نیست، گفت: این مسئله را می‌دانیم و بر همین اساس اعلام کرده‌ایم که آمادگی داریم مشکلات ورزشگاه آزادی را برای بازی‌های بزرگ برطرف کنیم.

 

* در آینده‌ای نزدیک با 2 تیم برتر دنیا در وزشگاه آزادی بازی خواهیم کرد

یحیی زاده از برگزاری بازی دوستانه تیم ملی فوتبال ایران با دو تیم برتر دنیا در آینده نزدیک در ورزشگاه آزادی خبر داد و نام این دو تیم فوتبال را در نزد خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس به امانت گذاشت.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet