شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1387/03/05 15:46:00
سرویس صحن
با حکم احمدی نژاد

رحیمی معاون رئیس‌جمهور در امور حقوقی و پارلمانی شد

رئیس جمهور در حکمی «محمدرضا رحیمی» را به عنوان معاون رئیس جمهور در امور حقوقی و مجلس منصوب کرد .

به گزارش خانه ملت به نقل از دفتر امور رسانه های ریاست جمهوری، متن حکم رییس جمهور بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

جناب آقای محمدرضا رحیمی

به استناد اصل یکصد و بیست و چهارم قانون اساسی و با توجه به ماده 94 قانون مدیریت خدمات کشوری و با عنایت به دانش، تعهد و تجربیات ارزنده و مستمرتان در قوای سه گانه به موجب این حکم به عنوان «معاون رئیس جمهور در امور حقوقی و مجلس» منصوب می شوید.

امیدوارم با بهره گیری از نیروهای متعهد، دلسوز، متخصص و کارآمد و توان علمی و کارشناسی کشور در جهت تقویت روابط و تحکیم مناسبات و همکاری های برادرانه قوای سه گانه و نهادهای اجرایی کشور و احیای حقوق عامه و نظارت جامع و موثر بر حوزه های حقوقی و امور مجلس کلیه دستگاه های اجرایی و هماهنی های لازم در تهیه ، تنظیم و تصویب لوایح مورد نیاز در راستای نیل به اهداف اصولی دولت نهم یعنی «عدالت گستری، مهرورزی، خدمت به بندگان خدا و تعالی مادی و معنوی» کشور موفق باشید.

از خداوند متعال مزید توفیقات حضرتعالی در خدمت به ملت رشید و جمهوری اسلامی ایران را مسالت دارم. همچنین از خدمات دلسوزانه و صادقانه برادر خوبم جناب آقای مجید جعفرزاده تشکر و قدردانی می نمایم.

بر اساس ماده 94 قانون مدیریت خدمات کشوری که در این حکم به آن اشاره شده، تصدی بیش از یک شغل سازمانی برای کلیه کارمندان دولت ممنوع می‌باشد و در مواقع ضروری با تشخیص مقام مسئول مافوق، تصدی موقت پست سازمانی مدیریتی یا حساس به صورت سرپرستی بدون دریافت حقوق و مزایا برای حداکثر چهار ماه مجاز می‌باشد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet