شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1389/07/16 19:41:00
سرویس بین الملل

ضیافت شام رییس مجلس ارمنستان به مناسبت سفر هیات پارلمانی ایران

**رییس مجلس شورای اسلامی و هیات همراه امشب در ضیافت شامی که به میزبانی رییس مجلس ارمنستان و به مناسبت سفر هیات پارلمانی ایران برگزار شده بود، حضور یافتند.

به گزارش خبرنگار اعزامی خانه ملت از ایروان، "علی لاریجانی" و هیات پارلمانی ایران پس از دیدار با رییس و جمعی از نمایندگان مجلس ارمنستان دیدار و گفت و گو کردند،‌در ضیافت شام "هوویک آبراهامیان" شرکت کردند.

هیات پارلمانی جمهوری اسلامی ایران فردا شنبه 17 مهر ماه در دومین روز سفر خود به ارمنستان از موزه ملی این کشور بازدید می‌کنند و "علی لاریجانی" پیش از ظهر این روز در دانشگاه ملی این کشور سخنرانی می‌کند و در ادامه طی مراسمی دکترای افتخاری دانشگاه ملی ارمنستان به رییس مجلس شورای اسلامی اعطا می‌شود.

لاریجانی و هیات اعزامی کشورمان ظهر روز شنبه در یک ضیافت ناهار به میزبانی وزیر امور خارجه ارمنستان حضور یافته و بعد از ظهر همین روز با رییس جمهور این کشور دیدار می‌کنند.

رییس مجلس و هیات همراه سپس با حضور در سفارت جمهوری اسلامی ایران در ایروان با سفیر و کارکنان سفارتخانه کشورمان دیدار می‌کنند.

لاریجانی در شامگاه روز شنبه با نخست وزیر ارمنستان ملاقات و گفت و گو می‌کند و پس از آن به همراه هیات پارلمانی ایران در ضیافت شام گروه دوستی پارلمانی ارمنستان و ایران شرکت می‌کند.

رییس مجلس صبح روز یک‌شنیه 18 مهر ماه به دیدار دو روزه خود از ارمنستان پایان داده و به منظور انجام سفری دو روزه به قزاقستان، ایروان را به مقصد آستانه پایتخت این کشور ترک می‌کند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet