هدر اصلی
1389/07/17 11:14:00
سرویس سیاسی
آرین‌منش تاکید کرد:

بهره‌گیری بیشتر از قابلیت‌های فراکسیون اصولگریان

**نایب رییس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی، وحدت و انسجام مجلس شورای اسلامی را نشات گرفته از وحدت و انسجام درونی فراکسیون اصولگریان دانست و تاکید کرد:این فراکسیون به عنوان موتور محرکه نقش تاثیرگذاری در عملکرد مجلس خواهد داشت.

"جواد آرین منش"  نماینده مشهد و کلات در گفتگو با خبرنگار خانه ملت اظهار داشت: انتظارها از فراکسیون اصولگرایان بیشتر از آن چیزی است که تاکنون از سوی این فراکسیون محقق شده است.

وی با بیان اینکه فراکسیون از قابلیت‌های زیادی برای تاثیرگذاری بر عملکرد مجلس برخوردار است، گفت: اعتقاد اکثریت نمایندگان این است که فراکسیون می تواند موتور محرکه مجلس شورای اسلامی باشد و نقش تاثیرگذاری در ایجاد و حفظ  وحدت و انسجام مجلس و به تبع آن کل جامعه داشته باشد.

عضو کمیسیون فرهنگی افزود: البته در این 2 سال هم با مدیریت خوب و شایسته آقای لاریجانی فراکسیون توانسته اقدامات مفید و ارزنده‌ای انجام دهد و دلیل اتفاق نظری که در خصوص ادامه ریاست ایشان بر فراکسیون وجود دارد نشات گرفته از همین مساله است.

این نماینده اصولگرای مجلس خاطرنشان ساخت: این میزان وحدت نظر و انسجامی که تاکنون در مجلس حاکم بوده است ماحصل همین وحدت و انسجام درونی فراکسیون اصولگریان است.

آرین منش با تاکید بر اینکه احتمال تغییر در هیئت رییسه فراکسیون بعید به نظر می رسد، تصریح کرد: اگر قرار باشد ایشان برای سال بعد هم به عنوان رییس انتخاب شوند باید وقت و زمان بیشتری را به فراکسیون اختصاص دهند تا در این یک سال و نیم باقیمانده بتوانیم کارنامه خوبی از فراکسیون ارائه دهیم.

وی ادامه داد: در حال حاضر در هر کمیسیون دو طرح مهم در حال بررسی است که باید هر چه سریعتر به صحن آورده شود تا برون داد مجلس هشتم را در این زمان باقیمانده از عمرش پربار و درخشان کنیم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet