هدر اصلی
1389/07/18 09:28:00
سرویس صحن
نایب رییس مجلس تاکید کرد

نیروهای امنیتی ریشه حرکت‌های تروریستی را بخشکانند

**نایب رئیس مجلس با محکوم کردن حادثه تروریستی سنندج، گفت: خطه کردستان که امروز نماد پیوند با ارزش اسلامی، ‌انقلابی و ملی است، مورد هدف دشمنان امنیت و استقلال و عظمت ملت ایران قرار گرفته است.

 به گزارش خبرنگار خانه ملت ،"سید محمدحسن ابوترابی‌فرد" نایب رئیس مجلس شورای اسلامی که امروز یکشنبه که  ریاست جلسه علنی را بر عهده دارد، در آغاز جلسه  به جنایت تروریست‌ها در سنندج اشاره کرد و گفت : دست ناپاک آلوده به خون استکبار جهانی در این جنایت به خون مرزبانان میهن اسلامی‌ مان در استان کردستان آلوده شد.

نایب رییس مجلس شورای اسلامی گفت : استکبار جهانی که با حضور ننگین خویش در منطقه، کشورهای شرقی و جنوبی ما را ناامن کرده است، می‌کوشند که با استفاده از مزدوران خائن و خیانت‌کار خویش، جامعه اسلامی ما را که امروز به نماد اقتدار و امنیت در منطقه تبدیل شده است، مورد آسیب قرار دهند.

ابوترابی افزود : خطه کردستان که امروز نماد پیوند با ارزش اسلامی، ‌انقلابی و ملی است، مورد هدف دشمنان امنیت و استقلال و عظمت ملت ایران قرار گرفته است و در هفته نیروی انتظامی که این سربازان سلحشور و غیور ملت ایران با همه وجود خویش،‌ جامعه اسلامی و کشور ایران را در اوج ایثار، پاسداری و حراست کردند و می‌کنند، نیروهای رزمنده و غیور این نیروی سرافراز و سلحشور مورد هدف قرار دادند و تعدادی از کودکان و زنان و مردان شریف و مسلمان و فداکار و ایثارگر سنندج و نیروهای وفادار نیروی انتظامی را مورد هدف قرار دادند و بار دیگر خون مقدس ملت عزیز ایران با نیروهای پاسدار و وفادار ملت عزیز به هم آمیخته شد.

وی تاکید کرد: ما نمایندگان مجلس این جنایت را محکوم می‌کنیم و به مردم شریف و خون‌گرم و وفادار مرزداران غیور میهن اسلامی در استان کردستان تبریک و تسلیت عرض می‌کنیم.

ابوترابی‌فرد در ادامه گفت : از نیروهای امنیتی و اطلاعاتی و سربازان گمنام امام‌عصر (عج) که در کوتاه‌ترین زمان ممکن، دست این جنایتکاران و تبهکاران را قطع کردند، تشکر و تقدیر می‌کنیم و انتظار داریم که ریشه‌های کثیف و ضعیف این حرکت مذبوحانه را بخشکانند و زمینه پاسداری و حراست از مردم شریف ایران اسلامی به خصوص مردم شریف و غیور استان کردستان را بیش از گذشته فراهم کنند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet