هدر موبایل
1389/07/14 10:26:00
سرویس دیگر رسانه‌ها
نماینده صومعه سرا:

فراکسیون اصولگرایان مجلس باید حضور پررنگ‌تری داشته باشد

**یک عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان معتقد است که فراکسیون اصولگرایان مجلس باید حضور پررنگ‌تری در تصمیم گیری ها و تحولات داشته باشد.

سیدکاظم دلخوش اباتری در گفت و گو با ایرنا از فضای فعلی حاکم بر فراکسیون اصولگرایان مجلس انتقاد کرد و گفت: هم اکنون برخی تندروی‌ها و کندروی‌ها در فراکسیون دیده‌ می شود که تداوم این رفتارها به عملکرد فراکسیون ضربه می‌زند.

نماینده مردم صومعه‌سرا در مجلس افزود: از شورای مرکزی و هیات رییسه جدید این فراکسیون انتظار می‌رود که در یکسال آینده ضمن جلوگیری از تندروی‌ها و کندروی‌های موجود در بین نمایندگان اصولگرا، به تقویت بیش از پیش فراکسیون بپردازند.

دلخوش با اشاره به در پیش بودن انتخابات سومین سال هیات رییسه فراکسیون اصولگرایان مجلس اظهار داشت: انتظار اصولگرایان مجلس این است که این فراکسیون پررنگ‌تر و مرتب‌تر از گذشته جلسات خود را برگزار کند.

وی با تاکید بر اینکه تقویت این فراکسیون خواسته نمایندگان اصولگرای مجلس است، گفت: فراکسیون اصولگرایان باید نقش فعالتری را در اطلاع‌رسانی به نمایندگان به عهده بگیرد.

نایب رییس کمیسیون اقتصادی مجلس خاطر نشان کرد: نمایندگان مجلس نیازمند اطلاعات جامعی در حوزه های کلان کشور از جمله مسایل مربوط به امنیت ملی، آثار تحریم‌ها و موضوعات اقتصادی هستند که انتظار دارند که اطلاعات از طریق فراکسیون اصولگرایان در اختیار آنان گذاشته شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet