هدر اصلی
1389/07/18 11:49:00
سرویس سیاسی
بادامچیان

عملکرد فراکسیون اصولگرایان در کلان نگری بسیار خوب بود

**عضو شاخص فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی با مثبت ارزیابی کردن عملکرد هیات رئیسه این فراکسیون طی دو سال گذشته، گفت: عملکرد این فراکسیون در کلان نگری بسیار خوب بوده است.

"اسدالله بادامچیان" نماینده تهران ،ری ،اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار خانه ملت، در ارزیابی از فعالیت های فراکسیون اصولگرایان طی دو سال گذشته در مجلس هشتم، خاطرنشان کرد: تشکیل فراکسیون اصولگرایان با شیوه جدید در مجلس هشتم کار بسیار ارزشمندی بود.

نماینده تهران، دلیل این ارزشمند بودن را نحوه انتخاب اعضای شورای مرکزی و هیات رئیسه فراکسیون اصولگرایان عنوان کرد و افزود: در گذشته اعضای مرکزی فراکسیون از سطح مجلس انتخاب شدند که در دوره هشتم این اعضا از سوی مجامع استانی انتخاب شده و این اعضا هیات رئیسه فراکسیون را انتخاب می کنند.

عضو حزب موئلفه اسلامی اظهار کرد: سیستم جدید انتخاب اعضای هیات رئیسه و شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان باعث شد که یک مرکزیت منطقی در این فراکسیون تشکیل بگیرد.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس با اشاره به گستردگی فراکسیون اصولگرایان خاطرنشان کرد: طبعاً فراکسیون اصولگرایان که شامل همه دیدگاه ها و مواضع مختلف اصولگرایان است، مجبور است که یک برآیند مشترک از همه نظرات اعضا داشته و به مسائل کلان توجه کند.

بادامچیان در پاسخ به برخی انتقادات که به عملکرد فراکسیون اصولگرایان می شود خاطرنشان کرد: برخی ها تصور می کنند که این فراکسیون باید مثلاً کارهای گروههای زیرمجموعه اش را انجام بدهد که طبعاً نمی تواند در یک فراکسیونی که نزدیک به 200 نفر در آن عضویت دارند به مسائل جزئی و یا یک گروه خاص بپردازد.

نماینده تهران با بیان اینکه در چنین شرایطی طبیعی است که فراکسیون اصولگرایان کلان نگر باشد، خاطرنشان ساخت: به همین دلیل بنده در مجموع عملکرد فراکسیون اصولگرایان را در کلان نگری بسیار خوب می دانم.

بادامچیان همچنین با اشاره به فعالیت فراکسیون اصولگرایان طی دو سال گذشته، گفت: در مجموع اگر ما نگاهی به تشکیلاتی کارکردن نمایندگان داشته باشیم، برآیند کار مشترک کل اصولگرایان بسیار مثبت و مفید بوده است.

عضو  شاخص فراکسیون اصولگرایان در پایان با اظهار اینکه، عملکرد هیات رئیسه این فراکسیون در حد معقول انتظارات را برآورده کرده است، خاطرنشان ساخت: هر چند که بعضی وقت ها، برخی زیرمجموعه های فراکسیون اصولگرایان انتظارات دیگری دارند که طبعاً از عهده هیات رئیسه این فراکسیون خارج است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet