هفته دفاع مقدس
1389/07/18 11:58:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
رهبر:

حذف تعطیلی‌ روزهای دوشنبه به کاهش تراکم کار مجلس کمک ‌می‌کند

**نماینده مردم اصفهان با بیان اینکه تعطیلی روز دوشنبه مجلس بی معنا است، خاطرنشان کرد: این تعطیلی را می‌توان حذف کرد چرا که با حذف تعطیلی این روز می‌توان از تراکم کار مجلس کم کرد.

محمدتقی رهبر نماینده مردم اصفهان در مجلس که با فارس گفت‌وگو می‌کرد، با اشاره به تعطیلات مجلس، اظهار داشت: واقعیت این است که برخی از تعطیلات مجلس لازم است چرا که نمایندگان حق دارند به امور شخصی خود برسند.

وی با بیان اینکه نمایندگان باید پاسخگوی حوزه انتخابیه خود باشند، افزود: نمایندگان غیر تهرانی در مجلس، چهارشنبه به حوزه انتخابیه خود می‌روند و عصر شنبه باز می‌گردند در حالی که در مدت این 3 روز همواره پاسخگوی مطالبات مردم هستند.

نماینده مردم اصفهان با اشاره به تعطیلی یک هفته‌ای مجلس بعد از 3 هفته کاری تصریح کرد: این یک هفته نیز در راستای بررسی مشکلات حوزه انتخابیه نمایندگان صورت گرفته است البته این موضوع از ابتدا بوده است و به نظر من این تعطیلی کاملا طبیعی است.

رئیس فراکیسیون روحانی مجلس همچنین گفت: اگر نمایندگان مردم و هیئت رئیسه مجلس احساس می‌کنند که تراکم کار در مجلس زیاد شده می‌توانند تعطیلی روز دوشنبه را حذف کنند.

این نماینده مجلس با بیان اینکه تعطیلی روز دوشنبه مجلس بی معنا است، خاطرنشان کرد: تعطیلی روز دوشنبه را می‌تواند حذف کرد چرا که با حذف تعطیلی این روز می‌توان از تراکم کار مجلس کم کرد.

رهبر همچنین گفت: متاسفانه زمان مجلس به صورت کیفی دنبال نمی‌شود و ما باید تلاش کنیم از مدت زمانی که در اختیار داریم نهایت استفاده را برای حل مشکلات کشور ببریم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet