هدر اصلی
1389/07/18 12:57:00
سرویس دیگر رسانه‌ها
کوثری:

غربی‌ها در مورد هدفمندی یارانه‌ها اطلاعات غلط به مردم می‌دهند

**نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: غربی‌ها می خواهند با راه اندازی جنگ روانی و سیاه نمایی بحث هدفمندی یارانه‌ها را زیر سئوال ببرند و در انتقال اخبار غلط به مردم تکاپو می‌کنند.

اسماعیل کوثری در گفت‌وگو با فارس با اشاره به جوسازی‌های اخیر دشمنان خارجی و مزدوران داخلی آنها درباره اجرای قانون هدفمند کردن یارانه‌ها گفت: غربی‌ها نمی توانند موفقیت‌های پی در پی ایران در عرصه‌های گوناگون را شاهد باشند و از این‌رو در مقاطع گوناگون با کینه ورزی و پیش کشیدن مسائل مختلف سعی در ایجاد اخلال در روند شکوفایی نظام اسلامی دارند.

وی در همین رابطه ادامه داد: آنها می خواهند با به راه اندازی جنگ روانی و سیاه نمایی بحث هدفمندی یارانه ها را زیر سئوال ببرند و به صورت مداوم سعی دارند اخبار غلط را به خورد مردم دهند اما غافل از اینکه مردم به مسئولان خود اطمینان کامل دارند و هرگز فریب نیرنگ‌های آنان را نمی خورند.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با تشبیه زمان فعلی با دوران سهمیه بندی بنزین افزود: در آن برهه نیز عده ای درصدد بودند با القای ترس در میان مسئولان آنها را از اجرای این طرح منصرف کنند، در صورتی که شاهد بودیم بحث سهمیه بندی بنزین با همکاری مردم به نحو مطلوبی پیش رفت و در اندک زمانی با تلاش متخصصان داخلی موفق به صادرات بنزین شدیم که نفع زیادی از این بابت عاید کشور شد و دشمنان بدانند این گونه عملیات‌های روانی در بین ملت جایی ندارد و گوش شنوایی در میان مردم پیدا نمی کند.

نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی با اشاره به عزم دولت و مجلس در اجرای قانون هدفمند کردن یارانه‌ها خاطرنشان کرد: هدفمندی یارانه‌ها مسیر درستی در جهت اصلاح امور اقتصادی است که با قدرت آن را ادامه خواهیم داد و به لطف خدا با تدابیر اندیشیده شده در دولت، شورای عالی امنیت ملی و کمیسیون امنیت ملی مجلس آن را به پیش خواهیم برد؛ زیرا همین تدابیر مقابله با توطئه‌هاست که باعث عصبانیت معاندان داخلی و خارجی شده است.

کوثری در ادامه این ‌گفت‌وگو اقدام قاطع و سریع نیروهای امنیتی در برخورد با عوامل تروریستی سنندج را ستود و تصریح کرد: آمریکا و هم پیمانان غربی او با حمایت از گروهک‌های تروریستی آنها را مجبور به اقدامات کور در داخل خاک کشورمان می کنند تا شاید بتوانند ایران را کشوری ناامن جلوه دهند ولی به فضل الهی با آمادگی و عکس العمل سریع نیروهای عملیاتی در شمال غرب و جنوب شرق که ضدانقلاب تحرک خود را به آنجا معطوف کرده، هر دو حمله تروریستی اخیر در مهاباد و سنندج با قاطعیت پاسخ داده شده است.

وی در همین رابطه تصریح کرد: تروریست‌ها باید بدانند اگر هم بتوانند موفق به انجام عملیات‌های کوری در خاک کشورمان شوند در کوتاهترین زمان پاسخ آن را دریافت خواهند کرد.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی انتظار مردم از نیروهای امنیتی را بالا توصیف کرد و افزود: مردم از مسئولان امنیتی تقاضا دارند حرکت تروریست‌ها را قبل از ورود به کشور و یا قبل از هر اقدامی خنثی کنند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet