هدر موبایل
1389/07/18 13:38:00
سرویس صحن
میرخلیلی در سخنرانی میان دستور:

تابع ولایت نبودن مایه خسران است

**عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: جدایی از ولایت و کوتاهی در اطاعت و تابع نبودن و عدم قبول نصیحت،سخت ما را بر زمین می زند و به قدری مایه خسران است که قابل تصور نیست.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت "سیدعلی میرخلیلی"نماینده مردم جاسک، میناب، رودان در مجلس شورای اسلامی روز یکشنبه در سخنرانی میان دستور خود گفت:صمیمانه و عاجزانه از خدا می خواهیم که ما را به زینت رضایت خویش بیاراید و ما را عارف به حقش و مطیع امرش قرار دهد و برنامه ریزی ها، کشور را در آستانه اشتغال فراگیر برساند و معضل سیل بیکاران را حل نماید.

وی افزود: تشکیل نظام اسلامی در ایران بر پایه عدالت بود و در دهه چهارم انقلاب، دولتی روی کار آمده که عدالت محوری را سرلوحه همه شعارهای خود قرار داده است.

نماینده مردم جاسک، میناب، رودان در مجلس گفت: مردم شهرستان های میناب، رودان، جاسک، سیریک و بشاگرد به دلیل مشکلات در بخش های فرهنگی، آموزشی، بهداشتی و درمانی، شهری، بازرگانی، کشاورزی، صید و صیادی، مبادلات مرزی، بیکاری و فقدان نیازهای اولیه احساس بی عدالتی می کنند و احساس بی عدالتی از خود مشکلات هم بدتر است و متاسفانه این احساس در منطقه وجود دارد و بخشی از آن هم واقعیت خارجی دارد.

میرخلیلی گفت: آیا دولت می خواهد کشاورزی در منطقه ادامه پیدا کند یا نه؟ اگر آری؛ اقدام فوی و عملی بدون قول و شعار انجام دهید یا بگویید که مردم زمین های کشاورزی خودشان را به زمین فوتبال تغییر کاربری دهند.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس در ادامه به مشکلات مدیریتی پرداخت و افزود: عدم استفاده مناسب از نیروهای متخصص بومی هم در مدیریت های سطح بالای استان و ادارات و هم عدم استفاده از نیروهای علمی دراای تجربه و تخصص و دانشجویان و دانش آموختگان هرمزگانی در پست های میانی، ادامه داستان بی عدالتی ها در استان هرمزگان است.

وی در بخش دیگری از صحبت هایش به مشکلات فرهنگی پرداخت و افزود: دولت محترم دور سوم سفرهای استانی را با عنوان توسعه فرهنگی آغاز کرده اند. به موازات بی عدالتی در بخش های اقتصادی و معیشتی در شرق استان، متاسفانه در بخش فرهنگی نیز رشد ناعادلانه ای وجود داشته است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet