هدر اصلی
1389/07/18 14:16:00
سرویس صحن
نماینده شبستر

مدیران دولتی باید بخش خصوصی را باور کنند

**نماینده مردم شبستر در نطق میان دستورخودتاکید کرد:جایگاه مجلس شورای اسلامی در قانون، کلام امام و رهبر معظم انقلاب تبیین شده و اختیارات منحصر به فرد این قوه مسئولیت آن را سنگین تر می کند.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، "علی مطهری "نماینده مردم شبستر در مجلس شورای اسلامی روز یکشنبه در نطق میان دستور گفت: طرح استانی شدن انتخابات در کنار دو طرح مرتبط دیگر از جمله اقدامات خوب همکاران است که اگر مصوب شود کمک شایانی به کارآمدی مجلس خواهد کرد.

وی افزود: طرح نظارتی منزلت و شأن نمایندگان نیز در مجموع مثبت است اما باید دغدغه های احتمالی هم مرتفع شود.

عضو کمیسیون صنایع مجلس سپس به اصل 44 قانون اساسی پرداخت و گفت: توصیه می کنم نمایندگان محترم و مسئولین اجرایی یک بار مجموع بیانات مقام معظم رهبری را در رابطه با اجرای اصل 44 مطالعه کنند و وضع موجود را با آن بسنجند و خود قضاوت کنند که چرا به بخش خصوصی اعتماد نمی شود.

مطهری همچنین افزود: چرا باید بخش خصوصی را بیگانه با منافع مردم در نظر بگیریم و چرا دوست داریم سیطره دولت کماکان حفظ شود در حالی که مدیران دولتی باید بخش خصوصی را باور کنند و به اصل 44 ایمان بیاورند.

نماینده شبستر در ادامه به مسائل حوزه انتخابیه خود پرداخت و با درد آور خواندن وضعیت دریاچه ارومیه گفت: غصه غمبار خشکیدن دریاچه ارومیه مردم منطقه را رنج می دهد و نزدیک یکصد کیلومتر ساحل خشکیده و نمکزار دریاچه ارومیه که در شهرستان شبستر واقع شده است موجب نگرانی مردم این منطقه است

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet