هدر اصلی
1389/07/18 15:49:00
سرویس فرهنگی
حدادعادل در حاشیه نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال مطرح کرد:

مجلس آماده همکاری با دولت برای گسترش رسانه‌های دیجیتال

**رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس در بازدید از نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال که در مجلس شورای اسلامی برگزار شده است، آمادگی مجلس را برای همکاری با دولت جهت گسترش دامنه ملی و گسترش رسانه‌های دیجیتال داخلی اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت "غلامعلی حداد عادل" رئیس کمیسیون فرهنگی در بازدید از نمایشگاه رسانه های دیجیتال که توسط مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در مجلس برگزار شده است، گفت: دنیای رسانه های دیجیتال دنیای متفاوتی است که تمام مسئولان باید ازواقعیت این پدیده نوظهور آگاه شوند.

نماینده تهران،ری،شمیرانات و اسلامشهر با استقبال از برگزاری این نمایشگاه گفت: نمایشگاهی که اینجا دایر شده به نمایندگان کمک می کند که با ابعاد مختلف رسانه های دیجیتال آشنا شوند.

رئیس سابق مجلس شورای اسلامی با بیان این مطلب که مجلس آماده همکاری با دولت برای گسترش دامنه ملی است، گفت: حاضریم وزرای ارتباطات و وزارت ارشاد را به کمیسیون فرهنگی دعوت کنیم و موضوع دامنه ملی را با آنان در میان بگذاریم.

رئیس کمیسیون فرهنگی همچنین افزود: کمیسیون فرهنگی در مجلس هشتم به دولت توصیه کرده است که قانون جامع رسانه ها را تدوین کند که این موضوع با تاخیر همراه شده است و ما از این بابت نگران هستیم.

حدادعادل با تاکید بر لزوم نوسازی قوانین مربوط به رسانه ها گفت: قانون جامع مطبوعات رسانه های الکترونیک و دیجیتال را شامل می شود که اگر به مجلس بیاید بعد از سال ها که تحولی در قانون مطبوعات به وجود نیامده شاهد تصویب قانونی مطابق با شرایط جدید عرصه مطبوعات خواهیم بود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet