هفته دفاع مقدس
1389/07/19 10:06:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
زمانی:

ریاست رئیس مجلس بر فراکسیون اصولگرایان اعتبار فراکسیون است

**مشاور لاریجانی با اشاره به انتخابات هیئت رئیسه فراکسیون اصولگرایان مجلس گفت: آن عده از نمایندگان مجلس که در پی جایگزینی رئیس فراکسیون هستند غافل از آنند که در راس بودن رئیس مجلس در فراکسیون اصولگرایان، یک اعتبار برای این فراکسیون است.

حسن زمانی در گفتگو با مهر، با اشاره به تلاش برخی نمایندگان اصولگرای مجلس برای کنارزدن لاریجانی از ریاست فراکسیون اصولگرایان اظهارداشت: این بی انصافی است که با وجود عملکرد خوب فراکسیون اصولگرایان مجلس در سال گذشته، عده ای ریاست فراکسیون را تحت الشعاع قرار داده و به خاطر مخالفتشان با ریاست رئیس مجلس بر این فراکسیون، عملکرد مثبت فراکسیون را زیر سئوال ببرند.

وی ادامه داد: تلاش این عده از نمایندگان این است که القاء کنند از قدرت فراکسیون به خاطر ریاست همزمان رئیس مجلس بر این فراکسیون، کاسته شده است.

زمانی تصریح کرد: این عده از نمایندگان مجلس که در پی جایگزینی رئیس فراکسیون هستند غافل از آنند که در راس بودن رئیس مجلس در فراکسیون اصولگرایان، یک اعتبار برای این فراکسیون است.

مشاور رئیس مجلس خاطرنشان کرد: زمانی که ریاست فراکسیون با رئیس مجلس است عملکرد فراکسیون چند برابر می شود و رئیس مجلس هم برای بالا بردن عملکرد فراکسیون با تمام توان در خدمت فراکسیون است و  زمانی که برای فراکسیون صرف می کند دوبرابر زمانی است که دیگر اعضای این فراکسیون صرف می کنند.

وی افزود: در حال حاضر تنها کاندیدای ریاست فراکسیون اصولگرایان لاریجانی است و بعید است در مقابل وی کاندیدای جدیدی مطرح شود.

انتخابات ریاست فراکسیون اصولگرایان قرار است این هفته برگزار شود .

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet