هفته دفاع مقدس
1389/07/19 10:09:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
کمیسیون فرهنگی خواستار شد؛

‌اولویت برنامه‌های رسانه‌ملی آگاهی‌بخشی در زمینه قانون هدفمندسازی یارانه‌ها باشد

**سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی،گفت: رسانه ها بالاخص رسانه ملی با اولویت قراردادن اطلاع رسانی در زمینه تبعات و آثار مثبت و سازنده اجرای قانون هدفمندکردن یارانه ها، گام بلندی در راستای مصالح کشور بر می دارند.

ستار هدایت خواه نماینده بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان گفت:‌ با توجه به اهمیت طرح تحول اقتصادی و هدفمندکردن یارانه ها، ضرورت دارد همه دستگاه ها با هماهنگی و همدلی همکاری های لازم را در این زمینه انجام‌ دهند.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی با اشاره به تبلیغات، فرضیه سازی ها و مخالفت های برخی سایت ها و عناصر ضد انقلاب برای عدم اجرای این طرح تصریح کرد:‌ نقش رسانه ها بالاخص رسانه ملی جهت رفع شایعات و جلب همکاری مردم و اقناع افکار عمومی لازم و ضروری است.

وی خاطرنشان کرد: رسانه ملی باید با برنامه ریزی دقیق ضرورت و آ‌ثار اجرای هدفمندسازی یارانه ها  را برای مردم آگاه کند و فضای جنگ روانی و شایعات را خنثی نماید.

هدایت خواه با تقدیر از عملکرد صدا و سیما در راستای اطلاع رسانی در خصوص تبعات مثبت اجرای هدفمندی یارنه ها، ادامه داد:‌ رسانه ملی تاکنون برای آگاهی بخشی در زمینه هدفمندکردن یارانه ها کارنامه مثبت و خوبی از خود به جا گذاشته؛‌ بنابراین در مرحله اجرا نیز باید با یک برنامه ریزی دقیق جنگ روانی دشمن را خنثی نماید، تا مردم با سنگ اندازی های دشمنان دچار یأس و نومیدی نشوند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet