هدر موبایل
1387/03/08 11:38:00
سرویس صحن

مجلس بعد از ظهر شنبه آینده جلسه علنی دارد

رییس موقت مجلس شورای اسلامی اعلام کرد: جلسه علنی آینده مجلس ساعت ۱۴ بعد از ظهر روز شنبه ۱۱ خرداد ماه تشکیل خواهد شد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، "علی لاریجانی" رئیس موقت مجلس هشتم پس از قرار گرفتن در جایگاه ریاست مجلس گفت: شعب بررسی اعتبارنامه نمایندگان مجلس جدید که شامل 15 شعبه است، تشکیل شده و اعضای هیات رئیسه هر شعبه با رای نمایندگان حاضر در آن انتخاب خواهند شد.

وی افزود: شعبات رسیدگی کننده به اعتبارنامه نمایندگان از ساعت 14 امروز چهارشنبه به مدت چند ساعت دایر بوده و پرونده ها را برای بررسی در صحن علنی مجلس آماده می کنند.

منتخب مردم قم افزود: اگر این بررسی ها به طول بینجامد از ساعت 8 تا 12 روز پنج شنبه نیز جلسات شعب بررسی اعتبارنامه ها به فعالیت خواهند پرداخت.

لاریجانی ادامه داد: نمایندگان اصلی و علی البدل هر شعبه برای حضور در کمیسیون تحقیق و کمیسیون آیین نامه نیز در این جلسات تعیین شود.

رییس موقت مجلس خاطرنشان کرد: مجلس علاوه بر آنکه ساعت 14 بعد از ظهر روز شنبه جلسه علنی خواهد داشت در روز یکشنبه نیز از ساعت 8 صبح تا 12 نیز جلسه خواهد داشت اما اگر بررسی اعتبار نامه ها در شعب باقی مانده باشد شعب مذکور می توانند از ساعت 14 تا 17 روز یکشنبه نیز جلسه داشته باشند.

وی افزود: مجلس همچنین روز دوشنبه هفته آینده از ساعت 8 صبح تا 12 جلسه علنی دارد. امیدواریم تا روز دوشنبه کار بررسی اعتبارنامه ها به پایان برسد و نماینده ها در سالگرد ارتحال امام راحل (ره) در حوزه های انتخابیه خود حضور داشته باشند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet