هدر موبایل
1389/07/19 12:33:00
سرویس دیگر رسانه‌ها
کامران:

طرح نظارت مجلس بر نمایندگان در اولویت برنامه‌کاری مجلس قرار خواهد گرفت

**نماینده مردم اصفهان با بیان اینکه غیبت‌های پیاپی برخی نمایندگان مجلس در صحن علنی تخلف و اهانت به حقوق مردم محسوب می‌شود، گفت: برخی نمایندگان با توجه به پیشینه‌ای نامناسب خود، حق دارند از تصویب طرح نظارت مجلس بر نمایندگان نگران باشند.

حسن کامران نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس با اشاره به بازگشت طرح نظارت مجلس بر نمایندگان به صحن علنی مجلس اظهار داشت: واقعیت این است که این طرح با مخالفت برخی نمایندگان مواجه شد در حالی که این نمایندگان استدلال‌های کافی برای مخالفت نداشتند.

وی با بیان اینکه طرح نظارت مجلس بر نمایندگان در اولویت برنامه کاری مجلس قرار خواهد گرفت، افزود: مجلس شورای اسلامی باید مدافع حقوق مردم باشد و زمانی که مردم به نماینده‌ای اعتماد می‌کنند این نماینده نباید خود را از نظارت محروم کند.

کامران با بیان اینکه غیبت‌های پیاپی برخی نمایندگان مجلس در صحن علنی تخلف و اهانت به حقوق مردم محسوب می‌شود، تصریح کرد: برخی نمایندگان متخلف از تصویب طرح نظارت مجلس بر نمایندگان هراس دارند و به نظر من این نمایندگان با توجه به پیشینه‌ای که دارند حق دارند از تصویب این طرح در مجلس نگران باشند.

نماینده مردم اصفهان در مجلس با بیان اینکه نمایندگان نباید دوشغله باشند، به ماده 23 و 24 طرح نظارت مجلس بر نمایندگان اشاره کرد و گفت: یک نماینده اگر تمام وقت خود را صرف خدمت به مردم کرده باشد، ‌تنها وظیفه خود را انجام داده است اما این در حالی است که برخی نمایندگان بیشتر وقت خود را در امور شخصی استفاده می‌کنند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet