هدر اصلی
1389/07/20 09:35:00
سرویس سیاسی
رهبر با مثبت ارزیابی کردن عملکرد فراکسیون اصولگرایان؛

اصولگرایان با انسجام و هوشیاری بیشتری عمل کنند

**رئیس فراکسیون روحانیون مجلس شورای اسلامی با مثبت ارزیابی کردن عملکرد فراکسیون اصولگرایان در طی دو سال گذشته، تاکیدکرد:اصولگرایان اجازه ندهند که برخی بر موج اصولگرایی سوار شوند.

"محمد تقی رهبر" در گفت و گو با خبرنگار خانه ملت، در ارزیابی از عملکرد فراکسیون اصولگرایان در طی دو سال گذشته فعالیت مجلس هشتم، گفت: فراکسیون اصولگرایان با توجه به وجود دشواری‌ها در کار قانون‌گذاری، طبق روال خودش کار کرده و در مجموع حرکتش خوب بوده است.

نماینده اصفهان همچنین ضمن مثبت ارزیابی کردن عملکرد هیات رئیسه فراکسیون اصولگرایان در سال گذشته، خاطرنشان کرد: معتقدیم که با توجه به شرایط زمان و فراز و نشیب‌هایی که ممکن است در آینده پیش آید، فراکسیون اصولگرایان باید با انسجام، آگاهی، هوشیاری و وسواس بیشتری عمل کند؛ تا برخی عوامل نفوذی نتوانند بر موج اصولگرایی سوار شده و در این غالب به اصولگرایان رودست بزنند.

عضو فراکسیون اصولگرایان با اظهار اینکه کسانی از بیرون به دنبال نفوذ در میان اصولگرایان هستند، خاطرنشان ساخت: وظیفه مجموعه اصولگرایان است که از نفوذ فرصت طلب‌ها جلوگیری کرده و اجازه ندهند کسانی تحت لوای اصولگرایی بخواهند انشقاقی در وحدت میان ملت ایجاد کنند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet