شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1389/07/20 11:57:00
سرویس دیگر رسانه‌ها
سروری عنوان کرد:

طرح مسئله اختصاص اعتبار مترو در جلسه نمایندگان تهران با رئیس‌جمهور

**رئیس مجمع نمایندگان تهران از برگزاری جلسه اعضای این مجمع با رئیس جمهور در آینده ای نزدیک خبر داد و گفت: یکی از مهمترین مسائلی که در این جلسه مطرح خواهد شد موضوع اختصاص اعتبار به مترو است.

پرویز سروری در گفتگو با مهر با اعلام این خبر اظهار داشت: بحث تخصیص اعتبارات مترو تهران و کلانشهرها در جلسه دیروز هیئت رئیسه مجمع نمایندگان تهران مطرح شد و مقرر شد در جلسه ای که قرار است اعضای مجمع نمایندگان تهران با رئیس جمهور داشته باشند این موضوع از جمله مباحثی باشد که مطرح شود.

وی گفت: در حال حاضر تلاش مجمع نمایندگان تهران بر این است تا موضوعات مربوط به تهران اولویت بندی شده و به شکل منظم تدوین شود و در جلسه ای که با رئیس جمهور برگزار می کنیم این مسائل و همچنین موضوع مترو مورد بررسی قرار گیرد.

سروری در پاسخ به این سئوال که این جلسه مشترک با رئیس جمهور در چه تاریخی برگزار خواهد شد گفت: از طرف نهاد ریاست جمهوری آمادگی برای تشکیل این جلسه وجود دارد، اما از آنجا مجمع نمایندگان تهران تلاش دارد تا کار کارشناسی دقیقی را به انجام برساند زمان برگزاری آن هنوز قطعی نشده با این حال در آینده ای نزدیک این جلسه برگزار خواهد شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet