هدر موبایل
1389/07/20 16:06:00
سرویس دیگر رسانه‌ها
ناصری‌نژاد:

ایران با خودکفایی در تولید بنزین معادلات بازار انرژی را به‌هم زد

**عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با بیان این مطلب که بنزین ایران تاکنون به چندین کشور جهان صادر شده است، گفت: ایران با به خودکفایی رسیدن در تولید بنزین توانسته تمام معادلات جهانی بازار انرژی را برهم زند.

مجید ناصری نژاد نماینده مردم شادگان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان به سخنان مقام معظم رهبری اشاره کرد و گفت:شورای امنیت سعی داشت با تحریم واردات بنزین ایران را تحت فشار قراردهد اما دانشمندان ایرانی با تغییراتی در صنعت پتروشیمی و نفت توانستند تحریم های غرب را دور بزنند و بنزین مورد نیاز را درداخل تولید کنند.

وی با بیان این مطلب که قیمت بنزین در جهان سیر صعودی به خود گرفته بود،اظهار داشت: جمهوری اسلامی با خودکفایی در تولید بنزین داخلی و صادرات آن معادلات جهانی بازار انرژی را برهم زد.

ناصری نژاد با اشاره به شانتاژهای خبری مبنی بر موقتی بودن تولید بنزین درایران افزود: تولید بنزین در داخل برنامه ای کوتاه مدت نیست بلکه روند خودکفایی بلند مدت و پایدار خواهد بود.

نماینده مردم شادگان در مجلس شورای اسلامی با رد شایعاتی مبنی بر خطرات زیست محیطی تولید بنزین در داخل اظهارداشت:بنزین تولید داخل از نظر کیفیت با بنزین های خارجی برابری می کند و هیچ مشکلی را برای محیط زیست کشور بوجود نخواهد آورد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet