هدر موبایل
1389/07/20 18:33:00
سرویس کمیسیون ها
گروسی خبر داد:

مهلت دو هفته‌ای به وزیر صنایع و معادن برای پاسخ به نمایندگان

**نماینده مردم شهریار در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به طرح سوال نمایندگان در کمیسیون صنایع و معادن، گفت: وزیر صنایع و معادن جهت پاسخ به سوال سه نمایندگان مهلت دو هفته‌ای گرفت.

"حسین گروسی" عضو کمیسیون صنایع و معادن، در گفت‌گو با خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به جلسه امروز عصر این کمیسیون، گفت: علی اکبر محرابیان برای پاسخ به سوال 9 نماینده مجلس در کمیسیون صنایع حضور پیدا کرد و برای سه سوال مطرح شده مهلت گرفت.

وی ادامه داد: از 9 نماینده سوال کننده امروز تنها سه نماینده در جلسه حضور پیدا کردند. الیاس نادران نماینده مردم تهران، ری و شمیرانات، سیروس سازدار نماینده مردم مرند وجلفا و سیداحمدرضا دستغیب نماینده مردم شیراز سوالات خود را مطرح کردند.

گروسی افزود: نادران در خصوص بخشنامه‌ای مرتبط با اصل 44 قانون و سازدار درباره وضعیت معادن منطقه جلفا از وزیر صنایع و معادن سوال کردند.

 داریوش قنبری نماینده مردم ایلام، ایوان، مهران، شیروان و چرداول (4 فقره)، مهدی سنایی نماینده نهاوند، علیرضا سلیمی نماینده محلات و دلیجان، اخوان نماینده تفرش و آشتیان، سیدمصطفی ذوالقدر نماینده بندرعباس، حاجی‌آباد، قشم، ابوموسی و خمیر و سیدعلی میرخلیلی نماینده میناب، رودان و جاسک، سیریک و بشاگرد  قرار بود امروز از محرابیان سوال کنند که در جلسه حضور پیدا نکردند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet