هدر موبایل
1389/07/21 10:47:00
سرویس سیاسی
علی کائیدی تاکید کرد:

فعالیت فراکسیون اصولگرایان زیر چتر ولایت

**علی کائیدی" نماینده پلدخترگفت:انسجام میان اصولگرایان یکی از مهم‌ترین راه‌های رسیدن به اهداف مدنظر مقام معظم رهبری است که همه باید زیر چتر آن فعالیت کنند.

مجلس هشتم که با شعار اصولگرایی وارد عرصه خدمتگزاری شده است هم‌اکنون در حال ورود به سومین سال کاری خود است.این مجلس که اکثریت مطلق آن را نمایندگانی با خط و مشی اصولگرایی تشکیل داده‌اند، با تشکیل فراکسیون بزرگی به نام اصولگرایان مجلس راه و روش‌هایی را اعمال می‌کنند که بر مبنای رهنمودهای مقام معظم رهبری، تکیه بر ارزش‌های اسلامی و قانون اساسی پایه‌گذاری شده است.

فراکسیون اصولگرایان مجلس در مهرماه هر سال با برگزاری انتخاباتی درون‌گروهی اعضای شورای مرکزی و هیأت‌رئیسه این فراکسیون را مشخص می‌کند تا با داشتن تشکیلاتی منسجم به اهداف اولیه خود دست یابد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت،"علی کائیدی" نماینده پلدختر، عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس و عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس با اشاره به انتخابات هیأت‌رئیسه این فراکسیون عقیده دارد انسجام میان اصولگرایان یکی از مهم‌ترین راه‌های رسیدن به اهداف مدنظر مقام معظم رهبری است که همه باید زیر چتر آن به فعالیت بپردازند. وی در گفت‌وگو با بامداد به سؤالات این نشریه در این خصوص پاسخ داد:

 عملکرد فراکسیون اصولگرایان مجلس هشتم شورای اسلامی که هماکنون وارد سومین سال خود میشود را چگونه ارزیابی میکنید؟

عقیده دارم فراکسیون اصولگرایان محور کار خود را بیانات مقام معظم رهبری قرار دهد اما باید تأکید کرد که برخی از عملکردهای فراکسیون در این راستا نبوده و قصورهایی در این زمینه دیده می‌شده که باعث گردیده که انسجام کافی در میان این فراکسیون به وجود نیاید.

 چرا انسجام کافی میان اصولگرایان دیده نشد؟

اصولگرایان به دلیل اینکه در حال حاضر در قدرت هستند، شاید احساس نمی‌کنند که باید انسجام بیشتری را در میان خودشان داشته باشند که این خطری است که نتیجه‌اش ممکن است به نفع آنها نباشد.

 فعالیت فراکسیون را طی این سالها چگونه میدانید؟

فراکسیون موضع‌گیری‌های کلان خوبی داشته اما به نظر می‌رسد باید انسجام بهتری مدنظر قرار گیرد. باید بزرگان اصولگرایان در کنار هم بنشینند و با شناسایی منافذ، تلاش گسترده‌ای در ایجاد همدلی میان گروه‌های اصولگرایی ایجاد کنند. اصولگرایان باید به دنبال آرمان‌خواهی باشند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet