هدر موبایل
1387/03/11 17:43:00
سرویس صحن

کوهکن: اعتبارنامه هیئت رئیسه مجلس غیر از لاریجانی مورد اعتراض قرار گرفت

کوهکن گفت: به غیر از اعتبار نامه لاریجانی، نسبت به اعتبارنامه بقیه اعضای هیئت رئیسه موقت اعتراض شده است و در این صورت آنها نمی‌توانند برای هیئت رئیسه دائم نامزد شوند.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، محسن کوهکن نماینده لنجان در مجلس هشتم در حاشیه جلسه علنی بعد از ظهر امروز شنبه مجلس در جمع خبرنگاران افزود: منتخبان مجلس هشتم تا ساعت 10 صبح امروز وقت داشتند که اعتراض خود را نسبت به اعتبار نامه‌های نمایندگان تقدیم شعبه بررسی کننده اعتبار نامه‌ها کنند.

نماینده مردم لنجان گفت: بر اساس آئین نامه داخلی مجلس به محض اینکه تا ساعت 10 صبح امروز اعتراضی نسبت به اعتبارنامه ها به شعب تقدیم شده باشد، کار تصمیم گیری و بررسی اعتبارنامه منتخبان مورد اعتراض قرار گرفته، متوقف می‌شود.

کوهکن افزود: نسبت به اعتبارنامه محمدحسن ابوترابی فرد نیز اعتراض وجود داشت که چون این اعتراض دیر تقدیم شعبه بررسی کننده شد، شعبه بررسی کننده اعتبار آقای ابوترابی فرد، این اعتراض را دریافت نکرد.

وی در خصوص اعتراض مهدی کوچک زاده منتخب تهران نسبت به عدم بررسی اعتبار نامه 19 نماینده تهران در شعبه ششم گفت: اعتراض کوچک زاده نسبت به تصویب نشدن اعتبارنامه تعدادی از نمایندگان بود که به وی گفته شد که به دلیل آنکه در حال رایزنی و صحبت در مورد اعتبارنامه این نمایندگان هستند تا موضوع حل و فصل شود،ضرورتی ندارد که وقت مجلس گرفته شود و در صحن مجلس تذکر داده شود.

کوهکن گفت: معمولا برای اعتراض به اعتبارنامه منتخبان موردی مطرح نمی‌شود بلکه معترض اعتراض خود را بیان می‌کند و پرونده منتخبی که نسبت به اعتبارنامه آن اعتراض شده به کمیسیون تحقیق ارجاع و در آنجا بررسی می‌شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet