ولادت حضرت امام رضا (ع)
1389/07/21 11:43:00
سرویس دیگر رسانه‌ها
عضو کمیسیون امنیت ملی:

استقبال لبنانی‌ها از احمدی‌نژاد پاسخ روشنی به رژیم صهیونیستی است

**عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد استقبال بی نظیر لبنانی ها از احمدی نژاد پاسخ روشنی به رژیم صهیونیستی و آمریکا است و نشان می دهد که انقلاب اسلامی چه جایگاهی در لبنان و منطقه دارد.

پرویز سروری در گفت وگو با ایرنا استقبال بی نظیر مردم لبنان از رییس جمهور ایران را نشانه غلبه گفتمان انقلاب اسلامی ایران بر غرب و صهیونیست ها دانست و گفت: این استقبال نشان داد که سرمایه هایی که غربی ها برای ایران هراسی در کشورهای منطقه صرف کرده اند بی نتیجه مانده است.

وی تاکید کرد حضور پرشور مردم لبنان در مراسم استقبال از احمدی نژاد، نشانه استقبال از گفتمان انقلاب اسلامی ایران است.

دکتر محمود احمدی نژاد رییس جمهوری اسلامی ایران صبح چهارشنبه وارد فرودگاه رفیق حریری بیروت، پایتخت لبنان شد و از سوی 'نبیه بری' رییس مجلس این کشور مورد استقبال قرار گرفت .

در مراسم استقبال از احمدی نژاد علاوه بر نبیه بری ، شماری از وزرای دولت لبنان ، سفیر ومقامات سفارت جمهوری اسلامی ایران در بیروت یک هیات عالیرتبه از حزب الله ،‌نمایندگان جنبش امل ، هیاتی از حزب المستقبل به ریاست سعد حریری و پدران شهدای لبنانی از جمله پدر شهید مغنیه و شهید عباس موسوی رهبر فقید جنبش حزب الله لبنان حضور دارند.

بر اساس برنامه های اعلام شده رییس جمهوری اسلامی ایران در طول اقامت خود در لبنان با رئیس‌جمهوری ، نخست‌وزیر ، رئیس مجلس و برخی از شخصیت های سیاسی برجسته این کشور دیدار و گفت‌ وگو خواهد کرد.

امضای قراردادهای اقتصادی و یادداشت تفاهم هایی در زمینه های تجاری، صنعتی، آب و برق، بهداشت، محیط زیست و همکاری های علمی و آموزشی از جمله اهداف این سفر عنوان شده است .

بر اساس برنامه های از پیش اعلام شده ، رییس جمهوری کشورمان به جز ملاقات با مقامهای رسمی و شخصیت های برجسته سیاسی لبنان، در اجتماعات مردمی در جنوب لبنان نیز شرکت خواهد کرد.

سفر رییس جمهوری اسلام ایران به لبنان با استقبال بی نظیر مردم ، گروه ها و شخصیت های سیاسی و نهادهای مدنی لبنان و مخالفت رژیم صهیونیستی و دولت آمریکا روبرو شده است .

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet