هدر موبایل
1389/07/21 11:15:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نماینده مشهد:

اتحاد ایران و لبنان موجب وحشت صهیونیست‌ها شده است

**نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی گفت: ارتباط روز افزون کشورهای انقلابی از جمله ایران و لبنان سبب وحشت استکبار جهانی و صهیونیسم بین الملل شده است و به همین خاطر آنان از سفر احمدی نژاد به لبنان به هراس افتاده اند.

جواد آرین منش در گفت‌وگو با ایرنا اظهار داشت: کشورهایی مانند لبنان و سوریه به دلیل آن که در خط مقدم مبارزه با رژیم اشغالگر قدس قرار دارند از ارتباط بسیار نزدیکی با جمهوری اسلامی ایران برخوردارند.

وی افزود: به تعبیر مقام معظم رهبری، لبنان و سوریه عمق استراتژیک جمهوری اسلامی ایران و انقلاب اسلامی تلقی می‌شوند و به همین خاطر تقویت کشورهای لبنان، نهضت مقاومت ملت لبنان و غزه به منزله تقویت جمهوری اسلامی ایران است.

نایب رییس کمیسیون فرهنگی مجلس بر ضرورت ارتباط روزافزون و اتحاد بین کشورهای انقلابی منطقه تاکید کرد و گفت: به طور یقین توسعه این روابط سبب وحشت استکبار جهانی و صهیونیسم بین الملل می‌شود و آنان به دنبال کارشکنی، توطئه و فضاسازی علیه این کشورها هستند.

وی تقویت محور مقاومت در منطقه را یکی از محورهای اصولی سفر احمدی نژاد به لبنان ارزیابی کرد و گفت: ایجاد یک جبهه متحد از کشورهای مسلمان و انقلابی موجب امیدواری هر چه بیشتر همه آزادیخواهان جهان می‌شود و دشمنان انقلاب را به وحشت می‌اندازد.

آرین منش تاکید کرد که جمهوری اسلامی ایران باید روابط خود با لبنان را در سایر حوزه ها اعم از اقتصادی، فرهنگی و حتی نظامی گسترش دهد تا انقلاب اسلامی را در منطقه تقویت نماید.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet