عید قربان
1387/03/11 18:30:00
سرویس صحن
فرهنگی در پاسخ به تذکر کوچک زاده:

شعبه‌ ششم براساس قانون عمل کرده است

محمدحسین فرهنگی در پاسخ به تذکر مهدی کوچک زاده گفت: شعبه شش براساس قانون و آیین‌نامه‌ی مجلس عمل کرد و لذا تذکر یکی از همکاران اهانت به اعضای شعبه و حتی اهانت به ریاست شعبه محسوب می‌شود.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، محمدحسین فرهنگی منتخب مردم تبریز با اشاره به تذکر مهدی کوچک زاده منتخب مجلس هشتم مبنی بر عدم تصویب اعتبار نامه 19 نفر نمایندگان تهران گفت:

این شعبه بر اساس قانون و آئین‌نامه داخلی مجلس عمل کرده است و تذکر آقای کوچک زاده اهانت به اعضا و رئیس شعبه محسوب می‌شود.

فرهنگی تصریح کرد: خود وی در مجلس هفتم از جمله مطالبی که تاکید می‌کردند، این بود که این طور نباشد هرکس که صدایش را کلفت کرد حرفش مورد تائید قرار بگیرد و خودش امروز مبادرت به این کار کرد. من به نحوه رفتار ایشان اعتراض دارم و از شعبه شش دفاع می‌کنم.

علی لاریجانی رئیس موقت مجلس هشتم نیز در پاسخ به این تذکر فرهنگی گفت: همه ما قسم خورده‌ایم آئین نامه را درست اجرا کنیم. شعبه شش نیز تخلفی نکرده و به همین دلیل تذکر آن نماینده مورد توجه واقع نشد.

کوچک‌زاده نیز در ادامه در تذکری با استناد به ماده‌ 77 آیین‌نامه‌ داخلی مجلس گفت: عرایض من ضبط شده و وجود دارد، بنده اعتراضم به شعبه نبود، من فقط عنوان کردم واضح است اغراض سیاسی در اینجا به کار گرفته شده است.

لاریجانی خطاب به کوچک‌زاده گفت: خواهش می‌کنم ادامه ندهید و به این بحث خاتمه دهید.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet