هدر موبایل
1389/07/21 14:24:00
سرویس دیگر رسانه‌ها
سروری:

حضور احمدی‌نژاد در جنوب لبنان هشدار به صهیونیست هاست

**عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی حضور رئیس جمهور در مناطق جنوبی لبنان که هنوز نشانه های جنایات رژیم صهیونیستی در آن باقی است را هشداری به اسرائیل عنوان کرد.

پرویز سروری در گفتگو با مهر، با اشاره به استقبال گسترده مردم و جریان های سیاسی لبنان از سفر احمدی نژاد به این کشور پیام رئیس جمهور به مردم لبنان را انسجام نیروهای مقاومت دانست.

نماینده تهران تاکید کرد : این سفر هشداری به اسرائیلی هایی است که سالها در جنوب لبنان حضور داشته و جنایاتی مرتکب شده اند و در شرایط کنونی با خفت و خواری از جنوب لبنان بیرون رانده شده اند و امروز دشمن درجه یک آنها که ایران است با افتخار و سربلندی در مناطق جنوب لبنان حضور پیدا کرده است.

وی ادامه داد: حضور رئیس جمهور در لبنان نشان می دهد که امت اسلامی هر روز قویتر مقاومت تر و مقاومت اسلامی در منطقه هر روز دامنه اش عمیق تر و عظیم تر می شود و این بزرگترین هشدار به اسرائیلی هاست و به همین دلیل اسرائیلی ها به شدت هراسانند و کشورهای مرتج نگرانی خود را نشان می دهند.

سروری با بیان اینکه ملت ها و کشورهای منطقه خرسندی خود را از این سفر نشان داده اند گفت: این سفر می تواند پاسخی به اسرائیلی ها باشد.

 این چهره شاخص جریان اصولگرایی مجلس در پایان تاکید کرد: این سفر می تواند دو گروه 8 مارس و 14 مارس به هم نزدیک کند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet