هدر اصلی
1389/07/23 13:45:00
سرویس سیاسی
کرمی راد:

سفر رئیس جمهوری روابط استرات‍ژیک ایران و لبنان را عمق بخشید

**رییس فراکسیون حمایت از انتفاضه لبنان و فلسطین با اشاره به سفر رئیس جمهوری به لبنان گفت: عمق بخشیدن به روابط استراتژیک با کشورهای لبنان و سوریه؛ سپر دفاعی محکمی در مقابل توسعه طلبی‌های رژیم صهیونیستی خواهد بود.

محمد کرمی راد نماینده کرمانشاه در گفت وگو با خبرنگار خانه ملت سفر رئیس جمهور به لبنان و استقبال مردم این کشور از ایشان را بسیار خوب و قابل توجه دانست و اظهار داشت: این حضور و استقبال مقامات و مردم لبنان از رئیس جمهور پاسخ دندان‌شکنی به رژیم دروغین اسرائیل و حامیان او بود.

وی به عقد 17 سند همکاری بین لبنان و جمهوری اسلامی ایران اشاره کرد و گفت: گسترش روابط با کشور لبنان در حوزه‌ها و عرصه‌های مختلف و عمق بخشیدن به روابط استراتژیک با کشورهای لبنان و سوریه؛ سپر دفاعی محکمی در مقابل توسعه طلبی‌های رژیم صهیونیستی خواهد بود.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با تاکید بر افزایش حضور ایران درمنطقه تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران با تصمیم گیری‌های صحیح، منطقی و انسانی توانسته است سطح تعامل و همکاری خود با کشورهای منطقه  را ارتقا بخشد و نقشه‌های رژیم ددمنشانه اسرائیل را خنثی کند.

کرمی راد به برگزاری دوباره نشست سازش طی چند روزه گذشته اشاره کرد و خاطر نشان ساخت: همگان دیدند که این بار نیز این مذاکرات به بن بست رسید و این رژیم دروغین و حامیانش نتوانستند امیال پلید و شیطانی خود را عملیاتی کنند.

وی افزود: مطمئنا این روند ادامه نخواهد یافت خصوصا اینکه مردم لبنان و فلسطین طی چند سال اخیر با روحیه بالا و مقاومتی که از خود نشان داده‌اند شکست‌های سنگینی را به این رژیم تحمیل کرده‌اند.

این نمانیده اصولگرای مجلس با تاکید بر اینکه جمهوری اسلامی ایران درمباررزه با رژیم صهیونیستی مواضع و همگرایی مشترکی با مردم لبنان و فلسطین دارد، اظهار داشت: همه هدف‌ها در جهت نابودی این رژیم جعلی است و همانطور که مقام معظم رهبری فرمودنداستیصال، اضمحلال و شکست این رژیم قطعا نزدیک است و آثارش نیز پیداست.   

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet